Columbus – Winnipeg 2:4 (kon.) | St. Louis – Ottawa 2:3 (0:1 po s.n.) | Nashville – LA Kings 4:3 (1:0 po s.n.)
Dallas – Edmonton 3:2 (kon.) | Arizona – Colorado 3:4 (po pr.) | Vancouver – NJ Devils 2:0 (kon.)
Anaheim – Calgary 3:2 (kon.)
Anaheim Ducks
3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
Calgary Flames
cz Streda 26.11.2014, 04:10 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:46:59)

Calgary Flames: 8

Anaheim nakonec uhájil své vedení až do konce, nakonec ještě vteřinu po konečném hvizdu dokázal Getzlaf dopravit puk do prázdné branky, ale gól neplatil. Hosté doslova promrhali čtyřicet minut a znovu předvedli, že ve třetí třetině jsou letos nejlepším týmem celé NHL, ovšem na zvrat to již nestačilo a z Anaheimu tak odjíždějí s prázdnou.

60:00

59:42
    Velmi důležité buly ve středovém kruhu vyhráli domácí.

Oddechový čas pro domácí.
    Jiří HUDLER - 3:2

59:35
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Nakonec se přece jenom hosté prosazují, střelu Giordana z pravé strany, od modré, před brankou Anaheimu lehce tečuje JIŘÍ HUDLER a puk končí v síti. Asistence: Mark Giordano a T.J. Brodie.

59:10
    Probíhá již poslední minuta třetí třetiny, střelu Giordana Andersen vyráží.

Oddechový čas pro hosty.

58:57
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

58:50
    Hudler odvedl skvělou v práci v rohu třetinu Ducks, kde vybojoval puk.

58:28
    Střela Giordana z levé strany zblokována, puk poté opouští třetinu Ducks.

58:04
    Beleskey netrefil ze středního pásma prázdnou branku, hosté tak stále mají šanci.

57:47
    A v tuto chvíli hrají hosté opět v šesti, branka Calgary prázdná.

57:19
    Domácí zahrozili, Hiller vyráží střelu z levé strany.
    Neuznaný gól hostů.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 5. Beleskey (Clark), 26. Perry (Beleskey, Beauchemin), 40. Palmieri (Bourque, Smith-Pelly) – 52. Brodie (Monahan, Glencross), 60. Hudler (Giordano, Brodie)

Anaheim Ducks: Andersen (LaBarbera) – Vatanen, Beauchemin, Fowler, Manson, Lindholm, Clark – Beleskey, Getzlaf, Perry – Maroon, Kesler, Palmieri – Silfverberg, Thompson, Cogliano – Bourque, Rakell, Smith-Pelly
    Calgary Flames: Hiller (Rämö) – Giordano, Brodie, Russell, Wideman, Šmíd, Engelland – Glencross, Monahan, Bouma – Gaudreau, Granlund, Hudler – Ferland, Jooris, Byron – Bollig, Knight, Baertschi

Rozhodca: Leggo, Kozari – Amell, Sericolo

Diváci: 17 174