Chomutov – Litoměřice 6:1 (kon.) | Jihlava – Prostějov 9:3 (kon.) | Třebíč – Motor ČB 1:3 (kon.)
Kadaň – Most 6:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Havířov 2:4 (kon.) | Šumperk – Ústí n/L 1:3 (kon.)
Kladno – Benátky n/J 1:2 (0:1 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
9:3 (3:0, 3:1, 3:2)
LHK Jestřábi Prostějov
cz Streda 26.11.2014, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

S konstatováním, že v souboji týmů, které mají ve znaku zástupce zvířecí říše, porazil jihlavský Ježek prostějovského Jestřába poměrem 9:3, se s Vámi loučí a zase někdy napočtenou se těší Tomáš Lysý. (20:23:19)

Jihlava byla po celý zápas jednoznačně lepší a porazila svého soka poměrem 9:3. Zatímco domácí se v každé třetině prosadili třikrát, Prostějov nastřádal tři góly za celých šedesát minut. Hattrickem se blýsknul domácí forvard Adam Zeman, čtyřmi kanadskými body pak Tomáš Kaláb.

60:00

59:27
    Střelu Stejskala od modré lapí Sáblík, který nepustil k dorážce dotírající hráče hostí.

59:15
    Ještě jednou se bude vylučovat. Za katr míří Jakub Schejbal, který se provinil vysokou holí.

Na vyloučení: 4-10.

58:59
    Ochozy Horáckého zimního stadionu zpívají píseň Skřítkové tesaři, což je neklamný chorál, že Dukla dnes bude brát tři body.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty dnešního duelu.

57:07
    A mohl tu být i desátý gól domácích. Na Kociána se řítil Richard Diviš, který jej tváří v tvář nepřekonal. Zkusil po svém zakončení ještě poslat puk na Důrase, ale ani on zblízka neprotlačil puk za záda prostějovského gólmana.
    Marek INDRA - 9:3

55:47
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Diváci na Horáckém zimním stadionu vidí v pořadí již dvanáctý gól. Kindl nahrál kousek nad pravý kruh kotou pro MARKA INDRU, krerý se trefil přesně do levého horního rohá Sáblíka. Lapačka gólmana Dukly promáchla do prázdna.

55:05
    Dukla právě vstřelila branku!
    Po střele Romana Mikeše neudržel Kocián kotouč ve výstroji. Nakonec kus černé gumy protlačil důrazný MAREK MELENOVSKÝ u pravé tyče prostějovského gólmana za brankovou čáru. Asistence: Roman Mikeš.

54:36
    Matouš Venkrbec byl možná mezi kruhy faulován, ale nakonec se hraje dále. Tohle mohl být trest pro domácí.

54:17
    Lukáš Anděl se dostal na pravém kruhu k zakončení, nakonec ale nemířil přesně.

53:27
    Konečně se také hraje v pěti na obou stranách. Máme po všech trestech a do konce zápasu zbývá šest a půl minuty.

53:26
    Stejně tak jako nyní. Hosté se opět osvobozují, nyní v přesilovce pracují dobře.

53:02
    Domácí už hrají na krásu a puk jim utíká do středního pásma.

51:55
    Prostějov se osvobozuje, jenže Dukla kvapíkem míří znovu k brance hostí.

51:31
    Hosté ve čtyřech.

51:27
    Nezasunul i z toho důvodu, že byl seknut Robertem Jedličkou. Dvě minuty pro hráče Prostějova.

Na vyloučení: 3-10.

51:24
    Marek Prokš se zjevil před Kociánem, kde byl naprosto osamocen, ale puk po kličce doleva pod beton gólmana hostí nezasunul.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 8. Zeman (Čachotský, Štebih), 15. Důras (Seman, Melenovský), 16. Kaláb (Štebih, Diviš), 22. Mocek (Seman, Důras), 27. Semorád (Schejbal, Čáp), 37. Zeman (Diviš, Kaláb), 50. Zeman (Kaláb), 50. Semorád (Šidlík), 56. Melenovský (Mikeš) – 37. Meidl (Jedlička, Moučka), 43. Kovařík (Černý, Řezáč), 56. Indra (Kindl)

HC Dukla Jihlava: Sáblík (Kacetl) – Mocek, Dobrovolný (A), Kaláb, Štebih, Čáp, Schejbal, Šidlík – Čachotský (C), Zeman, Diviš – Důras (A), Melenovský, Seman – Prokš, Semorád, Vysloužil – Kuřítko, Mikeš, Anděl. Trenér: Petr Vlk.
    LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (16. Kocián) – Husák, Jedlička, Skřivánek, Řezáč, Malý, Roupec – Luňák (A), Venkrbec (A), Stejskal – Indra, Kindl, Ciencala – Duba (C), Kovařík, Sršeň – Moučka, Černý, Meidl – Kajaba.Trenér: Petr Zachar.

Rozhodca: Šutara – Černý, Moravec