Chomutov – Litoměřice 6:1 (kon.) | Jihlava – Prostějov 9:3 (kon.) | Třebíč – Motor ČB 1:3 (kon.)
Kadaň – Most 6:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Havířov 2:4 (kon.) | Šumperk – Ústí n/L 1:3 (kon.)
Kladno – Benátky n/J 1:2 (0:1 po s.n.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
cz Streda 26.11.2014, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:

Ústí nad Labem – Martin Volke
    Salith Šumperk – Jakub Slavík (20:46:22)

Domácí hráči dokázali v šestačtyřicáté minutě snížit stav utkání na 2:1. Hosté si svoji výhru pojistili necelou půl minutu před koncem třetí třetiny a to když se do prázdné klece dokázal trefit Jaroslav Roubík.

60:00
    Jaroslav ROUBÍK - 1:3

59:33
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    JAROSLAV ROUBÍK střílí gól do prázdné domácí brány a upravuje tak skóre zápasu na konečných 1:3. Bez asistence.

59:26
    Hosté vyhazují puk do středního pásma.

59:21
    Holík z modré nahazoval puk, Volke měl volný výhled a neměl tak sebemenší problémy schoval puk do lapačky.

59:07
    To se jim povedlo a ke střele se dostal Vrdlovec, Volke zasahuje lapačkou.

59:00
    Žálčík nahodil puk do útočného pásma, domácí se nyní snaží puk vybojovat.

58:40
    Domácí zkouší hru bez gólmana!

58:40
    Trenér Šumperka si vyžádal oddechový čas.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

Ofsajd Šumperka.

56:31
    Hosté jsou kompletní. Domácí nedokázali využít přesilovku pět na tři.

56:15
    Tomáš Sedlák dostal nabito na modrou, jeho střela skončila v lapačce hostujícího gólmana.

55:39
    Hosté hrají ve čtyřech.

55:31
    Holíkova střela končí nad brankou Volkeho.

54:44
    Hosté vyhodili puk do středního pásma.

54:31
    Domácím se v dnešním utkání také naskytá přesilová hra pět na tři. Jaroslav Roubík vyloučen za zdržování hry.

53:39
    Vít Budínský vyloučen na dvě minuty za podražení.

Kateřina Glogarová

Góly a asistencie: 46. Vrdlovec (Žálčík) – 16. Kloz (Vágner), 37. Roubík (Holomek), 60. Roubík

DRACI PARS ŠUMPERK: Koutský (Zelenka) – Drtil, Holík, Sedlák, Gewiese, Novotný, Slavík – K. Vávra, Vrdlovec, Velecký – Brunec, Moskal, Žálčík – Staněk, Illéš, Blahuta – Cink, Vachutka, Kužílek
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Petrásek) – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Smetana, Zdvořáček – Budínský, Roubík, Rod – Pořický, Kloz, Merta – Kuchynka, T. Vávra, Přeučil – Baránek, Kopta, Gengel

Rozhodca: Úlehla – Křivohlavý, Svoboda