Lipt. Mikuláš – SR 18 5:3 (kon.) | Spišská N. Ves – Prievidza 0:0 (zruš.) | Trnava – Senica 1:7 (kon.)
P.H.K. 3b Prešov – Bardejov 3:4 (po pr.) | Topoľčany – Michalovce 2:4 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 4:5 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
HK 95 Považská Bystrica
4:5 (1:3, 2:0, 1:1 - 0:0)
HK Detva
Streda 26.11.2014, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Koniec zápasu. (20:39:04)

1. séria
    0:1
    Juraj Petro rozhodol tento vyrovnaný zápas, ale Považania zanechali dobrý dojem.

58:41
    Michal Fillo si chvíľu pred koncom tretiny pôjde posedieť na trestnú za seknutie.

56:44
    Hráči Detvy stále pokúšajú Považanov. Hráč Detvy Viktor Fekiač dostal 2. minúty za podrazenie a tak ponúka šancu Považanom dostať sa opäť do vedenia.

54:46
    Tak líder tabuľky sa nenechal zahanbiť a vyrovnáva. Autor vyrovnávajúceho gólu je Ivan Zorvan.

49:28
    Marek Hataš dostal od Krista osobný 10. minútový trest, takže dnes si už moc nezahrá.

49:28
    Považania sa pokúšajú o senzáciu. BALUŠÍK posiela Považskú Bystricu do vedenia 4:3.

44:07
    Už deviate vylúčenie domácich! Mikuš dostal za podrazenie od Krista 2. minúty.

40:13
    Hneď na začiatku tretieho dejstva tu máme vylúčenie. Slavomír Hriňa si za podrazenie pôjde posedieť na 2. minúty na trestnú lavicu.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:49
    Za podrazenie ide na trestnú Hataš. Presilovka bude zrejme pokračovať v 3. tretine.

36:49
    Jaroslav Filo oslabuje svoj tím.

35:44
    A je vyrovnané! Považania vďaka PALOVIČOVI vyrovnávajú. Bude tento zápas prekvapenie kola?
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ján Vojtaššák

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 9. Koleda (Jurášek), 25. Rufati (IŽVOLT), 36. Palovič (Lipták, Balušik), 50. Balušík (Lipták, Trenčan) – 7. Petro (Mačkovič, Hataš), 18. Srnka (Pač), 20. Buda (Fekiač, Zorvan), 55. Zorvan (Fekiač, Buda)