Lipt. Mikuláš – SR 18 5:3 (kon.) | Spišská N. Ves – Prievidza 0:0 (zruš.) | Trnava – Senica 1:7 (kon.)
P.H.K. 3b Prešov – Bardejov 3:4 (po pr.) | Topoľčany – Michalovce 2:4 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 4:5 (0:1 po s.n.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
5:3 (1:1, 3:0, 2:1)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
Streda 26.11.2014, 17:00 • ZŠ L. Mikuláš • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:13:58)

59:58
    2 sekundy pred koncom ešte stihol zahákovať Juraj Kuric, ale o zápase je už rozhodnuté.

59:28
    Brankár Hollý sa previnil podrazením a tak majú mladíci ešte šancu vyrovnať.

57:15
    SLOBODA znižuje na rozdiel dvoch gólov! Dočkáme sa veľkého obratu?

52:19
    Richard Ondrušek na 2. minúty oslabuje mladíkov. "Liptáci" si zahrajú presilovku.

47:26
    Hostia vďaka presilovke znižujú. VALENT využil presilovku.

46:47
    Už piate vylúčenie domácich! Menší trest pre Macíka.

43:43
    MACÍK využil presilovú hru a domáci sa dostávaju do jednoznačného vedenia.

43:27
    Druhé vylúčenie hostí v tomto zápase prišlo po faule Luntera.

40:50
    Radovan Bondra dostal dve minúty za hákovanie.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:41
    "Liptáci" dokazujú mladíkom, kto je tu doma, pretože Marcinko posiela Mikukáš to vedenia 4:1.

37:14
    JÁN HOLIGA zvyšuje na 3:1. Bez asistencie.

33:14
    Domáci sa prvý krát dostávajú v tomto zápase do vedenia, vďaka gólu MAROŠA PIATKA.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

20:00
    Už tretie previnenie domácich. Na 2. minúty si pôjde posedieť na trestnú lavicu Tomáš Janči.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ján Vojtaššák

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 17. Poliaček (Uhrík), 34. Piatka (Uhrík, Moravčík), 38. Holiga, 40. Marcinko (Roháč, Trochta), 44. Macík (Bartík), 58. Sloboda (Sadecký) – 13. Vadovič (Pataky), 48. Valent (Bodák, Danko)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý- Mezovský, Moravčík, Nitriansky, Kadlubiak, Janči, Holiga, Macík-Kuric-Bartík, Marcinko-Trochta-Roháč, Poliaček-Piatka-Uhrík, Lištiak-Števuliak-Janček
    JOJ ŠPORT Slovensko U18: Húska- Hatala, Vadovič, Bodák, Danko, Krempaský, Trška, Mihalko, Bondra, Pataky-Sadecký-Sloboda, Žiak-Valent-Buček, Andrisík-Oško-Struška, Trnka-Ondrušek-Lunter

Rozhodca: Valach,Farkaš-Holienka