HC Plzeň – Jihlava 4:2 (kon.) | Sparta Praha – HC Litvínov 2:3 (kon.)
HC Plzeň 1929
4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
HC Dukla Jihlava
cz Štvrtok 27.11.2014, 17:00 • ČEZ Aréna, Plzeň • DHL Extraliga juniorů (CZ)

Plzeňští junioři porazili poslední Jihlavu 4:2! Ale boj to byl velmi těžký. Vítěznou branku dal v 56. minutě Matěj Polata.

Za pozornost vám děkuje a loučí se s vámi Michal Belšán! Někdy příště u onlajnu na počtenou! (18:57:23)

59:06
    Kristl se sám před brankářem neprosadil, Kořenář vytáhl dobrý zákrok!

58:38
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Indiáni využívají přesilovou hru a dávají velmi důležitý gól, neboť jdou dnes poprvé do dvoubrankového vedení! Filip Suchý se před Kořenářem neprosadil, kotouč se ale dostal k MATĚJOVI POLATOVI, který ho do prázdné branky už dopravit dokázal! Asistence: Šimon Petráš, Filip Suchý.

57:51
    Akci Plzně zpoza branky rozjíždí Petráš.

57:32
    Puk mají v moci ale hráči Dukly.

57:17
    Pokus Jana Holého šel do boční sítě. Branku poté úmyslně posunul brankář Josef Kořenář (JIH), za což tak inkasuje dvě trestné minuty. Trest odpyká Aleš Dufek.

56:32
    Krliš zakopl na modré čáře a k ničemu se tak nedostal.

56:07
    Kristl v útočném pásmu ztratil kotouč.

56:00
    Ofsajd Plzně.

55:50
    Velmi šťastná branka indiánů! MATĚJ POLATA zkusil střelu zpoza branky a puk se od Kořenářových zad odrazil do sítě, 3:2! Asistence: Filip Suchý.

55:16
    Branka vypadla ze svého postavení (počtvrté v zápase). Vojtěch Tulačka zatím schytal od rozhodčího upozornění, aby umírnil svůj slovník.

55:14
    David Michel od modré čáry nemířil přesně.

54:30
    Houfkův pokus byl zblokován, Jihlava posléze vyhodila puk.

54:21
    Kepkovi nesedla rána z voleje.

54:01
    Polata byl v šanci faulován, za sekání je tak vyloučen Domini Hohl (JIH).

53:39
    Jihlavští si přihráli rukou, čehož si rozhodčí nemohl nevšimnout. Hra se nyní přesune před Kořenáře.

Michal Belšán

Góly a asistencie: 23. Suchý (Tulačka), 47. Vlček (Švarc, Walter), 56. Polata (Suchý), 59. Polata (Petráš, Suchý) – 30. Tobola (Dundáček, Střecha), 51. Dundáček (Tobola)

HC Plzeň 1929: Pacl (Štekr) – Marcel, Polívka, Walter, Holý, Houfek – Petráš, Beneš, Švarc, Vlček, Kristl, Rajal, Polata (A), Michel, Jakubec, Suchý, Tulačka (C), Krliš, Kepka (A)
    HC Dukla Jihlava: Kořenář (Svoboda) – Tobola (C), Půža, Pospíchal, Hohl, Kochánek, Dundáček (A), Port – Dufek, Ludvík, Balaštík, Střecha, Dvořák, Mahút, Marcilis, Beran, Jícha (A), Anděl, Nováček

Rozhodca: Svoboda – Černý, Malý