Buffalo – Winnipeg 1:2 (kon.) | NY Islanders – Washington 3:2 (po pr.) | Detroit – Philadelphia 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Toronto 4:3 (po pr.) | Tampa Bay – NY Rangers 4:3 (kon.) | Florida – Carolina 1:0 (kon.)
Minnesota – LA Kings 0:4 (kon.) | Colorado – Chicago 2:3 (kon.) | San Jose – Calgary 0:2 (kon.)

Střely na branku ve 3. třetině: 10-13

Chicago nakonec ubránilo závěrečný tlak domácích a připisuje si dva body. Domácí doplatili na zbytečná vyloučení. Hned dvě branky inkasovali při oslabení. Nebýt vynikajícího Pickarda v brance, tak mohlo být o vítězi rozhodnuto daleko dřív.

60:00

59:55
    Posledních pět vteřin.

Rozhodčí přerušil hru a ještě posouvá časomíru. Každopádně vhazovat se bude v obranném pásmu Colorada.

59:54
    Smith mohl rozhodnout, ale Barrie se stihl vrátit a zblokovat jeho střelu.