FK Dinamo Moskva – Panathinaikos 2:1 (kon.) | FK Krasnodar – Lille 1:1 (kon.) | Rijeka – Liége 2:0 (kon.)
Feyenoord – Sevilla 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Everton 0:2 (kon.) | Slovan Bratislava – YB Bern 1:3 (kon.)
Sparta Praha – Neapol 0:0 (kon.) | D.Kyjev – Rio Ave 2:0 (kon.) | Aalborg – FCSB 1:0 (kon.)
Minsk – Solún 0:2 (kon.) | Guingamp – Fiorentina 1:2 (kon.) | Lokeren – Légia Varšava 1:0 (kon.)
Trabzonspor – Met. Charkov 3:1 (kon.) | Zürich – Limassol 3:1 (kon.) | Villarreal – Mönchengladbach 2:2 (kon.)
Helsinki – Kodaň 2:1 (kon.) | Turín – Brugge 0:0 (kon.) | Tottenham – Partizan 1:0 (kon.)
Asteras – Besiktas 2:2 (kon.) | Celtic – Salzburg 1:3 (kon.) | Giurgiu – D. Záhreb 1:0 (kon.)
Saint-Étienne – Karabach 1:1 (kon.) | Inter – Dnipropetrovsk 2:1 (kon.)
HNK Rijeka
2:0 (2:0)
Standard Liége
Štvrtok 27.11.2014, 19:00 • Stadion Kantrida (Rijeka) • Európska liga

Zápas v Rijeke sa končí víťazstvom domáceho tímu 2-0. Oba góly prišli ešte v prvom polčase, ale ani v tom druhom sme sa nenudili a videli sme rýchly a atraktívny futbal. Treba povedať, že hostia dnes neukázali veľa a zaslúžene tak odchádzajú z Chorvátska naprázdno.
    Na dnes je to odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (20:50:46)

90+3

90+3
    Žltá karta aj pre Kramarića za odkopnutie lopty po odpískaní.

90+2
    Zápas sa pokojne dohráva. Ešte pridáva Rijeka posledné šance ale zastavil ich ofsajd.

90+1
    Žltá karta pre hráča domáceho tímu. Vidí ju Mitrović za faul na hráča Liége.

90+1
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

90
    Beží posledná minúta riadneho hracieho času. Rijeka sa blíži k dôležitému víťazstvu v dnešnom zápase.

89
    Striedanie v tíme Rijeky. Odchádza Moisés a prichádza Krstanović.

88
    M´Poku krásne vysúval spoluhráča do 16ky Rijeky ale Vargić dobre vybehol a loptu si berie do svojich rukavíc.

87
    Lopta sa motá v 16ke Rijeky ale hostia ako keby nemali už dosť síl presadiť sa v útoku.

86
    Po faule Moisésa je tu priamy kop pre hostí. 9-8 to je počet faulov na oboch stranách.

85
    Hra sa upokojila a lopta je v strede ihriska. Rijeka si už postráži dvojgólové vedenie.

84
    Zápas sa pomaly chýli ku koncu ale posledné minúty nám priniesli 2 žlté karty priame kopy a nádherné zákroky brankárov.

83
    Lešković sa v 16ke Standardu nepresadil a loptu poslal vysoko nad bránu hostí. Ulien odkopáva od svojej brány.

82
    Tento krát krásny zákrok brankára na druhej strane. Po hlavičke jedného z hráčov Rijeky sa vyznamenal Ulien a je z toho rohový kop.

81
    Žltá karta pre hráči hostí. Dostáva ju De Sart za technický faul. A nasleduje priamy kop pre domácich hráčov.

81
    Teraz 2 rohové kopy pre Standard ale všetko končí pri brankárovi domáceho tímu. Tak rušné chvíle v Rijeke gól hosťom nepriniesli a tak je stav zápasu stále 2-0.

80
    M´Poku mieril veľmi pekne ale ešte krajší bol zákrok Vargića. Skvelý brankár Rijeky.