Kladno – HC Litvínov 3:4 (kon.) | Zlín – Slavia 3:2 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 5:1 (kon.)
HC Plzeň – Třinec 4:2 (kon.) | Chomutov – Olomouc 2:0 (kon.) | Sparta Praha – Mladá Boleslav 5:3 (kon.)
Jihlava – Č. Budějovice 1:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 6:5 (po pr.)
Rytíři Kladno
3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
HC Litvínov
cz Štvrtok 18.12.2014, 15:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů (CZ)

Sledovali jsme utkání, které mělo pomalejší rozjezd. V první třetině padla pouze jedna branka, Od druhé třetiny jsme však viděli zajímavý duel. Kladno si ho prohrálo špatnou disciplínou v závěru druhé třetiny. Na začátku třetí periody se Litvínov dostal do dvoubrankového vedení, které již neztratil. Za domácí snížil pouze na konečných stav Kružík. Kladno-Litvínov 3:4. To je z ČEZ stadionu vše. Hezký večer. (17:15:34)

60:00

59:56
    Litvínov vyhazuje do středního pásma a dnešní utkání již vyhraje.

59:30
    Litvínov mohl několikrát rozhodnout. Do všech střel však padl obětavě Josef Zajíc. Kladno má 20. sekund před koncem vhazování před brankou hostí.

58:40
    Kladno hraje bez brankáře !

58:17
    Do potyčky před brankou hostí se dostal kapitán Kladna Vojtěch Šilhavý.

57:30
    Kladno je v plném počtu, Litvínov v přesilové hře nic nepředvedl.

55:30
    Vyloučen hráč Kladna Michail Potěchin, který jsi jde odpykat trest za špatné kladenské střídání.

53:52
    Litvínov je kompletní.

52:03
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno okamžitě využívá nabízenou přesilovou hru. Když DANIEL KRUŽÍK dokončil akci celého týmu. Kladno se tak dostává na dostřel.

51:52
    Vyloučen hráč Litvínova Cvrk za podražení a Kladno tak zkusí přesilovku 5. na 3.

50:35
    Macháček měl nyní několik možností na snížení stavu, ale ani jednou neměl štěstí.

50:09
    Vyloučen hráč Litvínova Havelka za podražení.

50:00
    Deset minut před koncem utkání je hra opravdu plná nepřesností, což samozřejmě vyhovuje Litvínovu.

48:20
    A to stále platí.

47:33
    Nyní hraje lépe Litvínov a drží kotouč na svých holích.

46:04
    Další hezká akce Kladna co neskončila brankou.. Kuzďas dostal přihrávku od Machače, ale v dobré pozici trefil pouze beton Klečky.

44:30
    Po delší době mělo i Kladno střelu na branku. Samostatnou akci zakončil Patrik Machač do připravené vyrážečky a následně lapačky Klečky.

44:01
    Hra se nyní uklidnila.

42:29
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Sotva se Kladno ubránil Litvínov dává další branku. Stříbrný nahrál na rozjetého ŠTĚPKU, který v úniku vsítil branku.

Zdeněk Kolbaba

Góly a asistencie: 12. Šilhavý (Matula, Machač), 28. Machač (Šilhavý, Hulcr), 53. Kružík (Schildhabel, Machač) – 36. Reichel (Šesták, Šefl), 37. Ujfaluši (Stříbrný, Cvrk), 41. Řehoř (Štěpka, Stříbrný), 43. Štěpka (Štříbrný, Řehoř)

Rytíři Kladno: Švihálek- Větrovec, Špaček, Potěchin, Bunda, Hulcr, Matula, Zajíc – Hajný, Machač, Šilhavý, Kaprál, Macháček, Schildhabel, Slanský, Havlůj, Janeček, Doležal, Kuzďas, Kružík
    HC Litvínov: Klečka (Srotka) – Moravec, Šesták, Fučík, Cvrk, Vostárek, Šefl – Havelka, Řehoř, Weitz, Stříbrný, Sládek, Ujfaluši, Reichel, Bárdoš, Šimeček, Štěpka

Rozhodca: Jílek- Beránek, Klouček