NJ Devils – Ottawa 0:2 (kon.) | Minnesota – Boston 2:3 (po pr.) | Vancouver – Dallas 0:2 (kon.)

David Krejčí (BOS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:22
    Zdeno Chára (BOS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 24:13 (04:51:24)

Medvědi z Bostonu nakonec urvali vyrovnaný duel pro sebe a připisují si oproti svému soupeři do tabulky bod navíc. Rozhodující trefu si nechal až do prodloužení a jeho 62. minuty Eriksson.

Loui ERIKSSON - 2:3

61:30
    Bruins právě vstřelili branku!
    Tentokrát už ale brankář Minnesoty kapituluje. Södeberg objel svaytni Minnesoty a zbrankové čáry adresval milimetrově přesný pas na LOUIHO ERIKSSONA, který střelou o tyč po zemi překonal Bäckströma. Asistence: Carl Södeberg, Zdeno Chára.

61:22
    Hned po buly pálil Chára, ale Bäckström likviduje zatím všechny bostonské střely.

61:17
    Krug to zkoušel tentokrát příklepem, ale ani v tomto případě nebyl úspěšný.

58:01
    Hamilton ale mezírku mezi betony Bäckströma nenašel.

57:32
    Šance pro Medvědy jak rozhodnout. Suter dostává 2 minuty nepodmíněně za nedovolené bránění.

56:00
    Gól se pokouší dát také Boston, ale Krejčího zadovka neměla gólové parametry.

54:15
    Claude Julien si bere raději oddechový čas a pokouší se nějak restartovat své svěřence.

Lukáš Zayml

Góly a asistencie: 6. Brodziak (Haula, Sutter), 52. Pominville (Suter) – 6. Seidenberg (Eriksson), 18. Bergeron (Marchand, Trotman), 62. Eriksson (Södeberg, Chára)

Minnesota Wild: Bäckström (Curry) – Brodin, Suter, Folin, Scandella, Falk, Prosser – Vanek, Granlund, Parise – Pominville, Koivu, Zucker – Fontaine, Coyle, Niederreiter – Brodziak, Haula, Sutter. Trenér: Mike Yeo.
    Boston Bruins: Svedberg (Rask) – Hamilton, Chára, Trotman, Seidenberg, Miller, Krug – Smith, Bergeron, Marchand – Griffith, Krejčí, Lucic – Eriksson, Söderberg, Kelly – Cunningham, Campbell, Paille. Trenér: Claude Julien.

Rozhodca: Pochmara, Rehman – Grandt, Shewchyk

Diváci: 18 841