Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 7:5 (kon.) | Bardejov – Michalovce 6:1 (kon.) | Topoľčany – Senica 4:3 (kon.)
Detva – Trnava 4:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
7:5 (1:1, 2:3, 4:1)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 19.12.2014, 17:00 • Zimný štadión, Liptovský Mikuláš • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Zápas sa skončil víťazstvom domáceho tímu, ktorý v záverečnej časti hry senzačne strhol vedenie ne svoju stranu. S týmto konštatovaním sa už s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám ešte príjemný zvyšok piatkového večera. (19:21:27)

60:00

59:01
    Medzičasom sa nám začala už posledná minúta tejto tretiny. Gól už s najväčšou pravdepodobnosťou neuvidíme.

58:29
    Dnešné stretnutie sleduje 740 divákov.

57:53
    Domáci tím hrá napokon už v plnom počte. Hokejistom Spišskej Novej Vsi sa presilovku využiť nepodarilo.

56:59
    Viac ako minúta presilovky hostí je už minulosťou a Spišiakom sa ju ešte nepodarilo využiť. Hosťujúci hráči by mali čo najskôr skórovať, inak sa vyrovnanie nemôžu ani len pomýšľať.

55:53
    Liptovský Mikuláš sa bude brániť! Juraj Hollý smeruje na trestnú lavicu za vyhodenie puku.

55:09
    Spišiaci sa ešte stále držia na dostrel. Prehrávajú už iba o dva góly a v samom závere sa ešte pokúsia niečo vymyslieť.

54:54
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Gól strelil FRANTIŠEK KOKY. Bez asistencií.

54:26
    Domáci hokejisti teda výhodu presilovky nevyužili, ale následne udreli proti plnému počtu hráčov súpera. Liptáci predvádzajú perfektný obrat a smerujú k trojbodovému zisku!

53:37
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Gól strelil MICHAL UHRÍK. Asistencie: Denis Legerský, Maroš Piatka.

53:19
    Hostia hrajú v plnom počte, vo vlastnom oslabení sa dokázali ubrániť.

51:19
    Spišiaci sa budú brániť! Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za hákovanie Richard Smotrila.

50:32
    Hostia nedokázali využiť početnú prevahu a už hrajú proti plnému počtu hráčov súpera. Pokračuje sa za stavu 6:4 v prospech domácich Liptákov.

48:32
    Domáci tím sa bude brániť. Na trestnú lavicu odchádza za vrazenie na mantinel Michal Uhrík.

45:16
    Liptovský Mikuláš napokon šokoval súpera a skóre otáča vo svoj prospech! Špišiaci budú mať čo robiť, aby sa vrátili späť do hry. Takýto začiatok tretiny si istotne nepredstavovali ani v najhoršom sne.

44:05

Gól strelil MICHAL UHRÍK. Asistencie: Maroš Piatka, Denis Lugerský.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Jakub Šoth

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 11. Macík (Bartík, Nitriansky), 36. Macík (Kuric, Mezovský), 37. Trochta (Kadlubiak, M. Školiak), 41. Bartík (Macík, Moravčík), 44. Števuliak (janček, Trochta), 45. Uhrík (Piatka, Lugerský), 54. Uhrík (Legerský, Piatka) – 8. Hamráček (Klinga, Krempaský), 26. Klinga (Ihnaťo), 29. Vartovník (Leskovjanský, Koky), 37. Leskovjanský (Krempaský), 55. Koky

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Holiga, Nitriansky, Kadlubiak, Školiak, Janči, Mezovský, Oravec, Moravčík – Macík, Kuric, Bartík – Števuliak, Trochta, Sukeľ – Poliaček, Piatka, Uhrík – Legerský, Janček.
    HK Spišská Nová Ves: Trenčan – Hrubý, Kramár, Gurčík, Cvengroš, Džerenga, Horváth – Leskovjanský, Koky, Vartovník – Findura, Vaic, Smotrila – Ihnaťo, Klinga, Krempaský – Hamráček, Gonda, Giľák.

Rozhodca: Vojtek – Šoltés, Valko