Liberec – Slavia 1:3 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 3:2 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Sparta Praha – Hradec Králové 0:5 (kon.) | Olomouc – Třinec 2:4 (kon.)
Litvínov – Plzeň 4:1 (kon.)
HC Sparta Praha
0:5 (0:1, 0:1, 0:3)
Mountfield HK
cz Nedeľa 25.01.2015, 17:00 • Tipsport arena, Praha • Tipsport extraliga (ČR)

Dnes to nebyl sparťanský den a po jasné výhře si Hradec domů veze tři body. Nejlepšími hráči byli vyhlášeni za sparťany Marek Ďaloga, za hosty Ondřej Kacetl. To je pro dnešek vše, díky za pozornost. (19:29:04)

60:00

58:58
    Vašíček i Forman dostávají dvě plus dvě minuty za hrubost.

58:58
    Závěr zápasu ještě zpestřila bitka Formana s Vašíčkem, a tu vyhrál sparťanský útočník, čímž probudil letargické tribuny v Holešovicích!

58:23
    Tvrdík fauloval Procházku krosčekem a ještě se bude dohrávat ve sparťanské výhodě.

58:00
    Mikuš dostal přihrávku brankoviště, ale puk mu projel mezi nohama a nezasáhl jej!

56:12
    Dávid Skokán dostává dvouminutový trest za hákování a navrch ještě deset minut za nesportovní chování a do konce zápasu. Míří do kabin.
    René VYDARENÝ - 0:5

55:25
    Hradec právě vstřelil branku!
    Sparta je bez přehánění v rozkladu. Pátou branku hostů přidává RENÉ VYDARENÝ. Asistence: Tomáš Mertl a Jaroslav Kudrna.
    Tomáš MERTL - 0:4

53:55
    Hradčtí dvojnásobnou přesilovku stihli využít. TOMÁŠ MERTL využil šance a doklepl puk do odkryté branky. Asistence: Martin Pláněk a Jiří Šimánek.

53:15
    Sabolič dostává dvě plus dvě minuty za nedovolené bránění a hrubost. Hradec hraje čtyři na tři.

51:54
    Kumstát a Kudrna se pustili do potyčky před Kacetlem, dostávají za hrubost po dvou minutách.

51:35
    Sparťané už působí hodně odevzdaně a hradečtí hráči kontrolují zápas.

50:00
    Obě mužstva jsou kompletní.

48:08
    Forman se pustil do pěstního souboje s jedním z hradeckých hráčů. Ten vyhrál, ale rozhodčí jej posílají na dvě minuty za vražení na hrazení a hrubost na dvě a dvě minuty. Hostující Jank je potrestán pouze za hrubost.

46:38
    Skokan byl vyloučen za držení, přesilovka Sparty.

45:55
    Volek dostal přímo namazáno od hostujících hráčů mezi kruhy, proti němu už stál jen Kacetl, jenže sparťanský mladík jej trefil do ramene...

Robin Mana

Góly a asistencie: 1. Šimánek (Kudrna, Mertl), 25. Mertl (Plášil, Skokan), 42. Tvrdík (Skokan, Pláněk), 54. Mertl (Pláněk, Šimánek), 56. Vydarený (Mertl, Kudrna)

HC Sparta Praha: Novotný (Lukáš) – Eminger, Polášek, Ďaloga, Mikuš, Piskáček, Barinka (A), Hrbas – Réway, Hlinka (A), Klimek – Kumstát, Černoch, Rolinek (C) – Forman, Buchtele, Sabolič – Procházka, Volek, Dvořáček – Bahenský. Trenér: Josef Jandač.
    Mountfield HK: Kacetl (Kantor) – Piegl, Vydarený, Jank, Plášil, Pláněk, Vašíček, Nedvídek – Kudrna, Mertl, Šimánek (C) – Dej, Knotek, Kukumberg – Vantuch, Troliga, Červený – Skokan, Tvrdík, Pospíšil. Trenér: Peter Draisaitl.

Rozhodca: Polák, Souček – Brejcha, Suchánek