Trenčín – Martin 3:4 (kon.) | Nitra – Skalica 2:1 (kon.) | Poprad – B. Bystrica 3:1 (kon.)
Košice – Žilina 4:0 (kon.) | Zvolen – Piešťany 5:0 (kon.)
HKM Zvolen
5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
ŠHK 37 Piešťany
Nedeľa 25.01.2015, 17:00Tipos Extraliga (SR)

Máme za sebou fantastický zápas, v ktorom sme videli až 5 gólov. Všetky skončili v sieti Piešťan a Zvolenčania tak potvrdili rolu papierového favorita.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (19:05:22)

60:00

59:39
    Ešte jedno vylúčenie na strane domácich.

58:41
    Zvolen dal gól!
    OBDRŽÁLEK bol exekútorom tohto strieľania a nemýlil sa. Puk poslal pod brvno a Rybár ani nemrkol. Tak napokon aj druhý piešťanský brankár inkasoval.

58:41
    Chaos pred bránou hostí bol prerušený po posunutí brány. Keďže sa zdalo, že ide o úmyselné posunutie, domáci majú k dispozícii trestné strieľanie.

58:23
    Na ľade ležal Leppanen, ale po hvizde rozhodcu sa pomaly dvihol.

57:19
    Brabenec sa po ľavej strane dostal do útočnej tretiny a aj keď bol tiesnený, povedal si, že skúsi vystreliť. Rybár musel zasiahnuť.

56:28
    Po nepresnosti Piešťan sa do samostatného nájazdu dostal Škvaridlo, ale Rybár ho fantasticky vychytal. Som zvedavá, kto dostane v najbližšom zápase dôveru od trénera. Či Godla alebo Rybár.

54:50
    Domáci to v útočnej tretine prekombinovali a do protiútoku sa rútil Rapáč.

54:13
    Hostia sa dostali do útočnej tretiny, no prihrávku, ktorá z pravej strany mierila na os ihriska vypichol hráč domáceho celku a Petrík ho prikryl lapačkou.

53:49
    Ďaloga to skúšal individuálne, ale za piešťanskou bránou o puk prišiel.

53:06
    Kotaškova nepríjemná strela od pravého mantinelu mierila na Petríkovu hruď. Brankár si puk prikryl a nepustil.

52:39
    Hraško sa vydal na útočný výlet, ale Rybára neprekonal. Rybár si zatiaľ drží čisté konto.

52:03
    Pre Petríka je to seniorský debut.

51:17
    Orčík sa pri poslednej piešťanskej akcii zranil, do brány Zvolena nastupuje Petrík.

50:09
    Pašekovi puk vypichli a nemohol tak spomedzi kruhov vystreliť. Hostia sú aktívnejší a snažia sa vsietiť gól. Skoro dve minúty boli nasťahovaní v útočnej tretine.

50:00
    Ostáva nám posledných desať minút.

48:48
    Ani po niekoľkých dorážkach Petráša puk neskončil v sieti. Neuveriteľné, koľko šťastia má dnes zvolenský gólman.

48:10
    Neskutočné! Po krásnej akcii sa Haring nedokázal presadiť. Nahrával mu Petráš.

Petra Beblavá

Góly a asistencie: 12. Kentoš (Jaroš, V.), 29. Škvaridlo (Bortňák), 30. Podkonický (Brabenec), 34. Podkonický (Brabenec), 59. Obdržálek (t.s.)

HKM Zvolen: Orčík – Bagin, Juraško, Hraško, Pokovič, Pichnarčík, Ťavoda, Fekiač F., Popela – Podkonický, Brabenec, Puliš – Obdržálek, Jurík, Sloboda – Ďaloga, Bortňák, Škvaridlo – Fekiač V., Kentoš, Jaroš
    ŠHK 37 Piešťany: Godla – Brňák, Rais, Šedivý, Kotaška, Leppanen, Jaborník, Bučka, Románek – Petráš, Peško, Haring – Stupka, Holovič, Klempa – Rapáč, Pašek, Kutálek – Vaculín, Toman, Hudec

Rozhodca: Jura – Gajan, Gavalier