Marseille – Évian TG 1:0 (kon.) | Lens – Bastia 1:1 (kon.) | Lorient – Montpellier 0:0 (kon.)
Metz – Nice 0:0 (kon.) | Nantes – Lille 1:1 (kon.) | Toulouse – Remeš 1:0 (kon.)
Racing Lens
1:1 (0:0)
SC Bastia
cz Sobota 31.01.2015, 20:00 • Stade de la Licorne • Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne vše, přeji hezký zbytek večera. (21:52:00)

ŽK: 1 – 2

Rozdíl mezi Bastií a Racingem Lens tak zůstává nadále tříbodový, ale bod z dnešního zápasu ani pro jeden z týmů příliš neřeší. V boji o udržení se počítá každý bod.

Bastia ve druhém poločase značně svůj výkon zlepšila, což ji také vyneslo vybojovanou penaltu a vedení 1:0. Právě z pokutového kopu ale o vedení v závěru zápasu také přišla. Obě "desítky" byly jasné, stejně tak i jejich exekuce, byť blíže k chycení penalty měl gólman hostů Aréola. Remíza 1:1 je relativně zasloužena, v první půli byli lepší domácí, ve druhé hosté – byť prakticky nevystřelili, nebezpečných šancí měli dostatek, ale padly v ní oba góly. Příznačně z penalty, jelikož až do nějaké šedesáté minuty jsme gólovky prakticky postrádali.

90+3

90+3
    Za sílícího pískotu domácích fanoušků zápas míří k definitivnímu konci.

90+2
    Rozhodčí nakonec nastavuje tři minuty. Polovina nastavení už uběhla.

90+1
    Zblokovanou střelu do náruče ukrývá Aréola.

90+1
    Čas už se přechýlil přes pravidly stanovenou devadesátiminutovku. Kolik rozhodčí nastaví?

90
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Hervin Ongenda, přichází Djibril Cissé.

88
    Při snaze dostihnout centrovaný míč si hráč v modrém pole sudího počínal nedovoleně.

88
    Pro hosty se tak nabízí ještě jedna solidní šance na uzmutí si vedení zpátky na svou stranu.

87
    Žlutou kartu za stažení unikajícího soupeře k brance Racingu dostává Benjamin Bourigeaud (Racing Club De Lens).

86
    Pomalu se blíží závěr utkání, lépe naladěni jsou nyní domácí, stihnou zápas ještě otočit?

84
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Pablo Chavarría, přichází Malick Seck.