Benfica – Boavista 3:0 (kon.) | Nacional – Belenenses 2:1 (kon.) | Penafiel – Guimarães 1:1 (kon.)
FC Penafiel
1:1 (1:0)
Vitoria Guimarães
cz Sobota 31.01.2015, 21:15 • Estádio Municipal 25 de Abril • Primeira Liga

Máme zde konce dnešního utkání, které nakonec končí remízou 1:1. Když to tak shrneme, jedná se o zaslouženo remízu, ačkoliv hosté určitě přicestovali s jinými ambicemi. První poločas patřil spíše domácím, kteří svého soupeře dokonale zaskočili a dostali se do vedení. Hostům se podařilo vyrovnat až ve druhém poločase, jelikož kopali pokutový kop. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za sledování. (23:10:00)

90+5

90+4
    Střídání v týmu FC Penafiel: ze hřiště odchází Martins, přichází Aldair.

90+4
    Žlutou kartu dostává André Fontes (FC Penafiel).

90+3
    Hostující fanoušci, kterých přicestovalo opravdu hodně a musí se cítit jako doma, jsou nyní poněkud naštvaní na sudího, jelikož neodpískal faul domácímu obránci.

90+1
    Hosté se prodrali do útoku a odcentrovali balon před bránu, avšak João Martins dokázal míč na poslední chvíli odkopnout.

90
    Rozhodčí přidává ještě čtyři minuty.

89
    Za poslední minutky zase přebrali iniciativu domácí, kteří se pokoušejí rozhodnout a dokonat překvapení, zároveň by si tak pomohli v bojích o záchranu.

87
    Jeden z útoků hostů ve kterém byl nyní, Hernâni, byl zastaven sudím – dopustili se totiž ofsajdu.

85
    Domácí jsou v posledních chvílích zatažení dost do obrany, hosté je obklopují ze všech stran.

83
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Valente, přichází Ricardo.

81
    Mezi střídačkami už se připravuje třetí střídání hostujícího celku, který se určitě ještě bude chtít porvat o výhru.

80
    Hosté měli v posledních minutách trochu herní převahu, nyní se to ale opět trochu vyrovnává.

79
    Tak v posledních minutách se nám to na hřišti radoval, žlutilo, znovu žlutilo a nakonec prostřídalo. Tak uvidíme, jak celé toto utkání dopadne.

77
    Střídání v týmu FC Penafiel: ze hřiště odchází Tony, přichází Guedes.

76
    Střídání v týmu FC Penafiel: ze hřiště odchází Rabiola, přichází Mbala.

75
    Žlutou kartu dostává André André (Vitória SC Guimarães).

74
    Žlutou kartu dostává Quiñónes (FC Penafiel).
    André ANDRÉ - 1:1

73
    Guimarães právě vstřelilo branku!
    ANDRÉ ANDRÉ se postavil k pokutovému kopu, nezaváhal a poslal míč přesně k pravé tyči. Brankář neměl šanci.