Kladno – Šumperk 7:2 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 4:3 (kon.) | Benátky n/J – Jihlava 2:3 (0:1 po s.n.)
Havířov – Prostějov 2:1 (kon.) | Most – Třebíč 2:1 (kon.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 1:2 (1:2 po s.n.)
Chomutov – Motor ČB 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Most
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
cz Sobota 31.01.2015, 17:30 • ZS Most • 1. liga (ČR)

Je dobojováno, Most se po sedmi porážkách dočkal konečně vítězství nad hodně oslabenou Třebíčí. Nutno přiznat, že vítězství ale bylo zasloužené. (19:36:57)

60:00

59:46
    Ještě icing Mostu po zbytečném vyhození Kousalíka.

59:02
    Třebíč znovu bez Horčičky, tentokráte 5/5.

58:37
    Zřejmě je rozhodnuto. Dolníček ztratil proti Smolkovi puk, a aby zabránil střele Smolky do prázdné, srazil ho k zemi = 2 minuty držení.

58:14
    Místo střely Petrušky do prázdné branky následovala ztráta puku a střela Řípy z mezikruží, ach ten Most.

57:15
    Třebíč bez Horčičky 6/5.

57:15
    Time out pro Jiřího Mičku.

57:15
    Puk v ochranné síti, vhazování před Horákem.

56:18
    Charouskova rána od modré šla těsně mimo, neumím si představit, že by si hosté ještě dokázali vynutit prodloužení.

55:50
    Řípa vysílá po několika minutové pauze zase střelu na Horáka.

55:00
    Šaur přemýšlí za vlastní brankou, co s pukem, všichni ostatní okamžitě prchají střídat.

54:18
    Most jasně ovládá led, hosté už pouze brání.

53:15
    Alinč poslal Budínského do samostatného úniku, jenže ten se zamotal do puku, přesto ještě stačil přihrát Slavíčkovi, jehož šanci bravurně likviduje Horčička.

51:52
    Most právě vstřelil branku!
    Mostecký nápor došel naplnění. Havelkova střela od modré prošla Horčičkovi mezi betony, puk zůstal ležet cca 10 cm před brankovou čárou, odkud ho PATRIK PETRUŠKA doklepává do prázdné branky 2:1. Asistence: Jakub Havelka, Martin Kokeš.

51:15
    Třebíč je kompletní, až na šanci Alinče Most v početní převaze nic nevymyslel.

50:59
    Alinč se proháčkoval až před Horčičku, zvolil zakončení mezi betony, Horčička jeho úmysl vystihl.

50:27
    Špatná přesilovka v podání domácích.

49:45
    Most drží pásmo, ale chce to taky nějaké střely.

49:11
    Raška dostává 2 minuty za sekání, to by mohlo být pro Horáky kritické.

Jiří Rybář

Góly a asistencie: 21. Černý (Písařík, Smolka), 52. Petruška (Havelka, Kokeš) – 26. Wasserbauer (Dolníček, Bartoň)

HC Most: Horák – Kousalík, Charousek, Černý, Kasal, Kokeš, Havelka, Baránek, Kříž – Slavíček, Alinč, Budínský – Bojer, Smolka, Písařík – Nedrda, Havlíček, Petruška – Mical, Válek, Čmolík
    SK Horácká Slavia Třebíč: Horčička – Jaroš, Bartoň, Šaur, Zdráhal – Wasserbauer, Dolníček, Havel – Řípa, Raška, Čuřík – Čech, Juráň, Paták – Kadela, Roupec

Rozhodca: Sýkora – Belko, Kokrment