NJ Devils – Pittsburgh 1:2 (po pr.) | Carolina – St. Louis 2:3 (0:1 po s.n.) | Colorado – Nashville 3:0 (kon.)
Vancouver – Buffalo 5:2 (kon.) | Anaheim – Chicago 1:4 (kon.) | Montreal – Washington 1:0 (po pr.)
Detroit – NY Islanders 4:1 (kon.) | Ottawa – Arizona 7:2 (kon.)

Ľubomír Višňovský (NYI) 1+0, čas na ľade 18:14
    Jaroslav Halák (NYI) – do hry nezasiahol (22:40:17)

Hviezdy zápasu:
    1. Tomáš Tatar (DET) 1+0
    2. Petr Mrázek (DET) 23 zákrokov, úspešnosť zákrokov 95.7%
    3. Brendan Smith (DET) 1+0

V poslednej tretej tretine sme napokon videli ešte tri góly, keď na 2:1 za hostí znižoval Ľubomír Višňovský, ale to bolo zo strany hostí v tomto zápase všetko. Domácim dnes vychádzali presilovky na výbornú, keď až tri góly zaznamenali počas svojej početnej výhody a pohodlne tak zvíťazili 4:1 a získali tri body do tabuľky.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok už neskorého večera. Dovidenia a dočítania pri ďalších športových prenosoch na športovom portáli onlajny.eu!

60:00

59:55
    Už sa nič nestane, zápas je na svojom konci!

59:20
    Brankár hostí Johnson však teraz ešte musel zasahovať po skrumáži pred jeho bránkou.

58:30
    Hosťom sa podarilo vyhodiť puk cez všetky čiary do bezpečia. Zápas sa už len dohráva, čakáme na sirénu, ktorá ukončí tento zápas.

58:22
    Krátko pred koncom poslednej tretej tretiny sa vylučuje, za hostí dostáva trest na dve minúty Martin, pretože sa proti pravidlám previnil hrubosťou.

58:10
    Teraz sme mali možnosť sledovať aj pästnú výmenu názorov, o ktorú sa postarali Martin so Smithom! Rozhodcovia už všetko upokojili.

58:05
    Puku sa teraz zmocnili ostrovania, ale do útočného pásma sa nemôžu prebiť.

57:15
    Pri puku je momentálne domáci tím, ktorý sa nemá kam ponáhľať a pokojne kombinuje s pukom. Hostia však ešte bojujú a vysoko domácich hokejistov napádajú.

56:10
    Ani domácemu tímu teraz nevyšiel prechod do útočného pásma, prerušil im ho ofsajd.

55:45
    Hostia sa snažili o rýchly prechod do útočného pásma, dopustili sa však len zakázaného uvoľnenia.

55:00
    Z bekhendu do teraz skúšal domáci Dacjuk, Johnson si s týmto pokusom domáceho hokejistu poradil.

54:35
    Zrejme sa už do konca poslednej tretej tretiny ničoho zaujímavého nedočkáme a zápas sa už bude len dohrávať, aspoň tomu nasvedčuje momentálny obraz hry.
    Gustav NYQUIST - 4:1

53:08
    Detroit Red Wings dal gól!
    Gól strelil NYQUIST . Asistencie Zetterberg, Kronwall.
    A opäť je tu využitá presilovka domáceho tímu, červené krídla sa tak dostávajú do vedenia už o tri góly a to 4:1! Hostia boli pod veľkým tlakom, puk sa dostal na hokejku GUSTAVA NYQUISTA a ten štvrtý krát rozjasal domácu arénu!

52:58
    Domáci hrajú aj túto presilovku veľmi aktívne, zatiaľ sa im však brankára hostí nepodarilo prekonať.

52:01
    Nelson a Nyquist sú späť na ľadovej ploche a domáci tím tak hrá presilovku 5 na 4!

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 6. Tatar (Datsyuk, DeKeyser), 40. Smith (Jurčo, Sheahan), 50. Ericsson (bez asistencie), 54. Nyquist (Zetterberg, Kronwall) – 46. Višňovský (Nielson, Nelson)

Detroit Red Wings: Mrázek (McCollum) – Smith, Quincey, Marchenko, Ericsson, Kronwall, DeKeyser – Abdelkader, Dacjuk, Nyquist, Sheahan, Andersson, Miller, Tatar, Jurčo, Zetterberg, Glendening, Helm, Weiss.
    New York Islanders: Johnson (Halák) – de Haan, Hamonic, Leddy, Boychuk, Hickey, Višňovský – Grabovski, Tavares, Bailey – Lee, Nielsen, Strome – Grabner, Nelson, Kulemin – Martin, Cizikas, Clutterbuck.

Rozhodca: Rooney, Furlatt – Sericolo, Henderson