Hull City – Newcastle 0:3 (kon.) | Crystal Palace – Everton 0:1 (kon.) | Liverpool – West Ham 2:0 (kon.)
Manchester United – Leicester 3:1 (kon.) | Stoke City – QPR 3:1 (kon.) | Sunderland – Burnley 2:0 (kon.)
West Bromwich – Tottenham 0:3 (kon.) | Chelsea – Manchester City 1:1 (kon.)
Crystal Palace FC
0:1 (0:1)
Everton FC
Sobota 31.01.2015, 16:00 • Selhurst Park (Londýn) • Anglická Premier League

Je tu koniec zápasu v Londýne. Hostia to predsa len zvládli a odnášajú si cenné 3 body. Domáci sa snažili o vyrovnanie ale dnes im neprialo šťastie. O výsledku tak rozhodol gól z 2. minúty, ktorý zaznamenal Lukaku. V druhom polčase sme videli aj 3 žlté karty, všetky na strane hostí.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:58:03)

90+5

90+4
    Baines dostáva žltú kartu za faul.

90+4
    Prebieha posledná minúta zápasu a Joel bude odkopávať od svojej brány.

90+3
    Hostia dávajú lekciu zo zdržiavania akýmkoľvek spôsobom a domáci už nemajú takmer žiadny čas na vyrovnanie.

90+1
    Žltá karta pre brankára hostí Joela za zdržiavanie.

90+1
    Striedanie hostí. Odchádza Lukaku a prichádza Koné.

90+1
    Nadstavujú sa 4 minúty.

90
    Domáci znova a znova nakopávajú loptu do pokutového územia Evertonu.

90
    Zaujímavá situácia, keď lopta z outového vhadzovania končí v rukaviciach brankára Evertonu.

89
    Nie je z toho ani šanca ani rohový kop. Domáci dnes nemali najlepší deň.

89
    Barry fauloval a je z toho priamy kop pre domácich. Hráči Evertonu sú vo vlastnej 16ke.

88
    Rýchly protiútok Evertonu a Lukaku mieri do bočnej siete. Veľká príležitosť hostí na rozhodnutie zápasu.

87
    Do konca riadneho hracieho času ostávajú 3 minúty a domáci neúnavne smerujú za vyrovnaním. Delí ich od toho jediný gól, ktorý sa ale zdá byť nedosiahnuteľný.

86
    McGeady vypálil na domácu bránu a Speroni sa zapotil. Po dlhom čase veľká šanca Evertonu a Speroni predviedol skvelý zákrok.

85
    Útoky sa striedajú na oboch stranách. Domáci už dávajú do útoku všetky sily a hostia to využívajú na rýchle protiútoky. Tento priniesol rohový kop pre Everton.

84
    Znova akcia domáceho tímu. Posledné minúty nám prinášajú naozaj kvalitný zápas.

83
    Po strele Evertonu lopta trafila jedného z hráčov domáceho tímu do ruky, ktorú nemal pri tele a bolo to na hranici 16ky ale hlavný rozhodca ukazuje, že sa v hre bude pokračovať.

82
    Čas rýchlo beží a domáci stále prehrávajú. Loptu majú hostia a snažia sa ju čo najviac podržať ďaleko od svojej brány.