Hull City – Newcastle 0:3 (kon.) | Crystal Palace – Everton 0:1 (kon.) | Liverpool – West Ham 2:0 (kon.)
Manchester United – Leicester 3:1 (kon.) | Stoke City – QPR 3:1 (kon.) | Sunderland – Burnley 2:0 (kon.)
West Bromwich – Tottenham 0:3 (kon.) | Chelsea – Manchester City 1:1 (kon.)
Sunderland AFC
2:0 (2:0)
Burnley FC
Sobota 31.01.2015, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League

Je dobojované, Sunderland si v druhom polčase s prehľadom ustrážil dvojgólové vedenie, svojho súpera v podstate do ničoho nepustil a tak si z dnešného duelu odnáša všetky tri body.

Sunderland sa tak aspoň dočasne bodovo dotiahne na Everton a Crystal Palace. Tieto dva tímy ešte momentálne hrajú vzájomný zápas. Naopak, Burnley bude aj po dnešku patriť minimálne 17. miesto v tabuľke.

Odomňa je to všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem Vám pekný zvyšok dňa. (17:54:41)

90+4

90+4
    Rovnako s kartovým trestom obišiel aj druhý účastník strkanice Marney.

90+4
    Za celkom zbytočnú potyčku vidí Pantilimon žltú kartu.

90+3
    Jutkiewicz ešte v závere polčasu vybojoval jeden rohový kop pre Burnley, vzdušnom súboji sa zrazil Pantilimon s Jutkiewiczom, toho sa okamžite vydal brániť Marney.

90+2
    Hostia sa ešte pokúsili o jeden útok, ten bol však zastavený ešte vo veľkej vzdialenosti od brány, takže Pantilimon si nezachytá ani tentoraz.

90+1
    Rozhodca signalizuje, že nad rámec riadnej hracej doby druhého polčasu bude nastavovať ešte 3 extra minúty.

90
    Striedajúci Álvarez ešte bude zahrávať jeden rohový kop, domác hráči sa už zoskupujú pred Heatonovou bránou.

89
    Za celkom zbytočný faul v strednej časti ihriska vidí domáci hráč Larsson žltú kartu.

88
    Sunderland následne vybojoval rohový kop, z ktorého nebezpečenstvo pre bránu hostí nevyplynulo, no to hráčov až tak mrzieť nemusí.

87
    Prerušenie hry domáci tréner využil na posledné striedanie, po ktorom ihrisko opustil Johnson, ktorého na posledných pár minút vymení Álvarez.

86
    Jordi Gómez si v strede ihriska skúsene vypýtal faul od Arfielda, zo zeme sa príliš neponáhľa, zbiera každú cennú sekundu.

85
    Sunderland sa aj naďalej úspešne bráni, hráči chcú Pantilimonovi dopriať čisté konto a preto takmer vôbec neútočia, skr sa zamerajú na defenzívu.

84
    Na ten dokázal najlepšie zareagovať Keane, hlavou ale loptu usmernil veľmi nepresne, Pantilimon vôbec nemusel zasahovať.

83
    Hostia sa ale rýchlo vrátili do útoku a Arfield bol už tentoraz úspešnejší, z jeho aktívnej hry na pravom krídle pramení aspoň rohový kop.

82
    Na krídle o loptu bojoval Arfield, nebol úspešný, aj napriek jeho protestom bude vhadzovať van Aanholt.

81
    Ofsajd registrujeme aj na strane Burnley, striedajúci Jutkiewicz po spracovaní lopty ešte stihol zakončiť, no prípadný gól by práve pre ofsajd neplatil.