Real Madrid – Sociedad 4:1 (kon.) | Eibar – Atlético Madrid 1:3 (kon.) | Granada – Elche 1:0 (kon.)
Vigo – Córdoba 1:0 (kon.)
Celta Vigo
1:0 (0:0)
Cordoba CF
Sobota 31.01.2015, 22:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería) • Španielska LaLiga

Je dobojované! V druhom polčase sme sa už gólu dočkali. V 56.minúte sa presadil Duran Nolito a rozhodol o víťazstve Celty nad Córdobou 1:0. Hostia ešte potom hru vyrovnali a snažili sa, ale už sa im nepodarilo vyrovnať. Diskutovaná bude určite situácia z 82.minúty, keď najprv rozhodca odpískal pokutový kop pre hostí, ale po porade s asistentom verdikt zmenil. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (23:54:56)

90+6

90+5
    Ďalšiu príležitosť mal Larrivey, ale jeho strela našla Carlosa, ktorý vyrazil na rohový kop!

90+4
    Center Edimara smeroval do miest, kde bol Ghilas, ale ten sa k lopte nedostal.

90+2
    Práve Hernández, ktorý prišiel na ihrisko mohol definitívne rozhodnúť, ale jeho prienik sa skončil strelou, s ktorou si Carlos poradil.

90+2
    Prihrávku Krohn-Dehliho do šestnástky dobre prečítal brankár Carlos.

90+1
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Augusto Fernandez, prichádza Pablo Hernández.

90
    Rozhodca Teixeira nadstavuje 5 minút!

89
    Z pravej strany centroval Gunino, ale lopta preletela šestnástkou bez povšimnutia.

89
    Dlhý center Krohn-Dehliho dokázala prečítať obrana hostí a môže vymyslieť niečo ofenzívne.

88
    Ako príklad si vezmime Ghilasa. Môže byť rád, že sa to zaobišlo bez karty.

87
    Hostia sa určite cítia byť ukrivdení a do súbojom pridávajú aj svoju frustráciu.

86
    Okrem toho bol tréner domácich Berizzo vykázaný na tribúnu.

85
    Nakoniec nie! A k štandartke sa dostávajú hráči Celty.

84
    Žltú kartu dostáva Abel (Córdoba CF).

84
    Rozhodca sa stáli radí s asistentom a ešte nie je isté, či to bude pokutový kop.