Štěchovice – Žižkov 0:3 (kon.) | Chomutov – Varnsdorf 1:4 (kon.) | Třinec – Petrovice 8:0 (kon.)
Liberec – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Karviná – Žilina B 9:3 (kon.) | Zlín – Skalica 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Neugersdorf 1:1 (kon.) | Vlašim – Táborsko 4:2 (kon.) | Orlová – Frýdek-Místek 0:6 (kon.)
Senica – Opava 4:2 (kon.) | Podbrezová – MFK Zvolen 0:0 (kon.) | Hr. Králové – Znojmo 4:0 (kon.)
Ružomberok – Michalovce 5:1 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 0:2 (kon.) | ETO Györ – Slovácko 1:0 (kon.)
Brno – Dunajská Streda 2:0 (kon.) | Norimberk – Plzeň 2:3 (kon.) | Trnava – Linz 1:2 (kon.)
FC Ural – Teplice 2:2 (kon.) | Ferencvároš – Bohemians 4:2 (kon.) | Brøndby – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:1 (2:1)
ŠK Slovan Bratislava
cz Sobota 31.01.2015, 11:00 • Nymburk • Prípravný zápas

Rozhodčí nenastavil ani minutu navíc a to znamená, že liberecký Slovan porazí svého jmenovce z Bratislavy 2:1. Vše podstatné se událo již v prvním poločase, kdy domácí dokázali otočit nepříznivé skóre. (12:42:23)

90

89
    Sipľak se mohl stát bratislavským hrdinou! Jeho nepřesná rána ale nezamířila mezi tři tyče.

88
    Ten ale Liberec rozehrál jen nakrátko, což nebylo ideální řešení.

87
    Kaiser si poradil s několika násobnou přesilou a pro svůj tým vybojoval alespoň roh.

86
    Hosté se marně snaží o zakončení. To nepřichází ani po sérii centrovaných míčů.

84
    Mudra to zkusil vzít na sebe. Tvrdou ranou ale trefuje pouze jednoho z protihráčů.

83
    Hra se nyní rychle přelévá ze strany na stranu. Ani jeden z týmů se však nemůže dostat do zakončení.

81
    Bratislavští se osmělili a po delší době se vydali k ohrožení Lukáče. Ten ale zasahovat zatím nemusel.

80
    Domácí jsou v závěrečných minutách lepším týmem a snaží se o rozhodují branku.

78
    Hadaščok fauloval Gorosita a nabídl tak míč soupeři, který se snaží rychle rozehrát.

77
    Krnáč neměl s dalším rohem Liberce žádné problémy a v poklidu ukryl míč ve svých rukavicích.

76
    Akce libereckého Slovanu končí poté, kdy se jeden z hráčů dopustil útočného faulu.

75
    Obránce Sus se vydal na útočný výlet. Nepřesnou Kaiserovu přihrávku ale na hrací ploše nezastihl.

73
    Záložník Liberce Kaiser se pokusil o individuální akci. Ta však ale byla hned v zárodku zastavena.

71
    Dobrotka poslal do šestnáctky soupeře hodně nebezpečný centr, který ale nakonec končí jen v rukavicích připraveného Lukáče.

70
    Liberečtí měli k dispozici další roh. Centrovaný balon ale bratislavská obrana dokázala odvrátit.

68
    Hosté převzali v posledních chvílích iniciativu a snaží se vyrovnat. Kýžená druhá branka však nepřichází.