Kladno – Slavia 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 4:2 (kon.) | Chomutov – Zlín 6:1 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 4:2 (kon.) | Pardubice – Sparta Praha 0:6 (kon.) | Liberec – HC Plzeň 3:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:6 (0:1, 0:4, 0:1)
HC Sparta Praha
cz Štvrtok 05.03.2015, 18:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů (CZ)

60:00
    Konec zápasu. (19:57:59)

44:17
    Hosté jdou do čtyř. Za vysokou hůl je na dvě minuty vyloučen Jan Havel.

40:26
    Sparta právě vstřelila branku!
    Krátce po začátku třetí periody registrujeme další branku Sparty. Jejím autorem je MAREK PULKRAB. Asistence: Vojtěch Augustin, Václav Krudenc.

40:01

40:00

28:36
    Jenže Sparta se prosazuje i ve vlastním oslabení a vypadá to, že je definitivně rozhodnuto! Gól vsítil JIŘÍ ČERNOCH. Asistence: Tomáš Brejcha, Jiří Vokurka.

27:51
    Pardubičtí mají možnost odpovědět. Vojtěch Augustin usedá na trestnou lavici za podražení.

25:55
    Jen jedenáct vteřin stačilo Pražanům k tomu, aby pokořili Otakara Husára v domácí kleci počtvrté. Tentokrát se mezi střelce zapsal MARTIN PROCHÁZKA. Asistence: Lukáš Bláha, Jiří Černoch.

25:44
    Hosté zasazují Pardubicím třetí úder. Autorem branky je MAREK PULKRAB. Asistence: Vojtěch Augustin.

24:19
    Sparťané navyšují svůj náskok. Druhou branku dnešního duelu přidává DOMINIK BÍLEK. Asistence: Marek Březina.

22:28
    Oba celky již hrají v plném počtu hráčů.

20:28
    Dvouminutový trest pro Matěje Bažanta (Pardubice) za sekání.

20:01

20:00

19:40
    Stejný nedovolený zákrok předvedl také pardubický Kusý, který k menšímu trestu obdržel také osobní desetiminutový za nesportovní chování.

19:17
    V závěru třetiny přichází trest pro Jana Havla (Sparta). Dvě minuty za napadení.

11:59
    Mladíci z hlavního města jdou do vedení díky trefy VÁCLAVA KLINDERY. Asistence: Tomáš Brejcha, Petr Litera.

06:48
    Stav se ale nezměnil. Rovněž Pardubice jsou již v pěti.

06:26
    Pražané hrají v plném počtu a začíná tak jejich krátká početní výhoda.

04:48
    Síly na ledě se vyrovnají. Za faul kolenem je potrestán pardubický Voženílek.

Filip Lefenda

Góly a asistencie: 12. Klindera (Brejcha, Litera), 25. Bílek (Březina), 26. Pulkrab (Augustin), 26. Procházka (Bláha, Černoch), 29. Černoch (Brejcha, Vokurka), 41. Pulkrab (Augustin, Krudenc)

HC Dynamo Pardubice: Husár (Vlk) – Petira, Vácha, Pilný, Bažant, Kučera, Horyna – Ružička, Chvojka, Havrda, Velinský, Barkóci, Kusý, Hlaváček, Voženílek, Kysela
    HC Sparta Praha: Langer (Sljusarčuk) – Vacek, Kadeřávek, Vokurka, Bláha, Mikliš, Březina, Bílek – Augustin, Černoch, Litera, Havel, Klindera, Pulkrab, Procházka, Schwamberger, Lojka, Krudenc, Brejcha

Rozhodca: Homola – Křivohlavý, Urubčík