Boston – Calgary 3:4 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – St. Louis 3:1 (kon.) | Washington – Minnesota 1:2 (kon.)
Tampa Bay – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Dallas 3:4 (0:1 po s.n.) | Nashville – NY Islanders 3:4 (kon.)
Arizona – Vancouver 3:2 (1:0 po s.n.) | LA Kings – Montreal 4:3 (3:2 po s.n.)
Nashville Predators
3:4 (1:2, 0:0, 2:2)
New York Islanders
cz Piatok 06.03.2015, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:37:43)

New York Islanders: 9

Predátoři nezvládli závěr třetí třetiny a byť hráli přes dvě minuty v šesti, v podstatě ani nevystřelili na branku Islanders. Hosté tak potvrzují svou bilanci, kdy po dvou porážkách následuje vždy výhra. Nejinak tomu je i nyní, Ostrované vítězí na ledě Nashvillu 4:3 a připisují si cenné body z ledu silného soupeře. Pro Predátory je to další nepříjemná porážka, díky níž se znovu sníží odstup od pronásledovatelů.

60:00

59:40
    Zatím hodně dobře zvládnutý závěr zápasu (nebo třetí třetiny?) v podání Ostrovanů.

59:15
    Ne, hosté se skvěle brání a nepouští soupeře do vlastní třetiny!

59:00
    Poslední minuta řádné hrací doby, Forsberg nezavezl puk do útočného pásma.

58:27
    Hamonic posouvá puk ze třetiny, ale tak šikovně, aby to nebylo zakázané uvolnění.

58:10
    Domácím se zatím nedaří přejít do útočného pásma.

57:43
    Branka Predátorů zůstává prázdná, Rinne na střídačce!

57:43
    Puk končí nad plexisklem, za zády Haláka, hra přerušena, následuje komerční přestávka.

57:05
    Anders Lee odchází střídat a ještě posouvá puk do třetiny soupeře.

56:47
    Višňovský zachytil puk na vlastní modré a založil útočnou akci Ostrovanů.

55:53
    Hra přerušena, bude se vhazovat po pravici Haláka, ale až po komerční přestávce.

55:24
    Forsberg to zkouší bekhendem, ale Višňovský zachycuje puk a vrací ho do středního pásma.

54:54
    Puk ve středním pásmu, domácí se snaží jakýmkoliv způsobem dostat před Haláka.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 20. Wilson (Fisher), 51. Ribeiro (Ellis, Josi), 51. C. Smith (Forsberg) – 12. Tavares (Bailey, Višňovský), 19. Lee (Leddy, Tavares), 49. Leddy (Nielsen, Boychuk), 54. Nelson (Grabner, Boychuk)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Jones, Franson, Ekholm, Ellis – Forsberg, Ribeiro, C. Smith – Wilson, Fisher, Neal – Cullen, Jarnkrok, Santorelli – G. Bourque, Gaustad, Beck
    New York Islanders: Halák (Neuvirth) – Leddy, Boychuk, Hickey, Hamonic, de Haan, Višňovský – Lee, Tavares, Bailey – Grabner, Nielsen, Clutterbuck – Kuljomin, Strome, McDonald – Boulton, Nelson, Cizikas

Rozhodca: McCauley, Peel – Shewchyk, Morin

Diváci: 17 113