Boston – Calgary 3:4 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – St. Louis 3:1 (kon.) | Washington – Minnesota 1:2 (kon.)
Tampa Bay – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Dallas 3:4 (0:1 po s.n.) | Nashville – NY Islanders 3:4 (kon.)
Arizona – Vancouver 3:2 (1:0 po s.n.) | LA Kings – Montreal 4:3 (3:2 po s.n.)
po s.n. (1:0)
Arizona Coyotes
3:2 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
Vancouver Canucks
cz Piatok 06.03.2015, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám klidný závěr pracovního týdne. (08:21:45)

Martin Erat (ARI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:58
    Radim Vrbata (VAN) 1+0, 6 střel, čas na ledě 19:10.

1. Sam Gagner (ARI) 0+1
    2. Mike Smith (ARI) 32 zák., 2 góly, 94.1%
    3.Tobias Rieder (ARI) 1+0.

Je dobojováno a Kojoti můžou slavit své první domácí vítězství od devátého ledna! Arizona ve třetí třetině přišla o dvoubrankové vedení, ale to ji nakonec vadit nemusí, protože díky nájezdu Gagnera i tak získává dva body, díky kterým opět o něco odskočila poslednímu týmu Západní konference z Edmontonu.

Sam GAGNER - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Arizona Coyotes.
    Autorem vítězné branky je SAM GAGNER.

3. séria
    1:0
    Chris Higgins si položil Smithe, jenže společně s ním přehodil i celou branku.

3. séria
    1:0
    Bekhendový blafák domácího kapitána Doana úspěch nepřinesl a Vancouver je stále ve hře.

2. séria
    1:0
    Radim Vrbata byl blízko vyrovnání, jenže Smithovi pomohla levá tyč!

2. séria
    1:0
    Mark Arcobello Lacka nepřekonal, kotouč mu před gólmanem odskočil.

1. séria
    1:0
    Forhendový blafák Nicka Bonina zastavil Smith svým pravým betonem.

1. séria
    1:0
    Jako první se na Lacka rozjel Gagner, který švihem uklidil kotouč do branky!

Samostatné nájezdy začínají.

Arizona si v prodloužení vypracovala několik velkých šancí, byla blízko rozhodnutí, ale to přijde až v samostatných nájezdech.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:58
    Dvě vteřinky před koncem z protiútoky ještě zahrozil Sbisa, po jehož přihrávce ale Hamhuis nezpracoval kotouč.

64:45
    Campbell po pasu od Dahlbecka nabídl kotouč před branku, kde se Lack rychle zorientoval a nenechal domácí hráče dorazit.

64:15
    Arcobello si pečlivě chytal puk ke střele, ale na poslední chvíli zasáhla hostující obrana.

Petr Kašpárek

Góly a asistencie: 19. Rieder (Gagner, Ekman-Larsson), 43. McGinn (Crombeen, Vitale), rozh. náj. Gagner – 53. Higgins (Hansen, Sbisa), 60. Vrbata (Hamhuis, Bonino)