NJ Devils – Columbus 2:3 (kon.) | Carolina – Minnesota 1:3 (kon.) | Detroit – Calgary 2:5 (kon.)
Ottawa – Buffalo 3:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 2:1 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Pittsburgh 2:5 (kon.)
Boston – Philadelphia 3:2 (po pr.)
Carolina Hurricanes
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Minnesota Wild
cz Sobota 07.03.2015, 01:10 • PNC Arena, Raleigh • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:36:01)

Minnesota Wild: 7

Minnesota se raduje z důležitých bodů v boji o play-off, dnes na ledě Caroliny vítězí 3:1 a pokračuje ve skvělé sérii vítězství. Carolina nesehrála špatné utkání, čtyřicet minut dokázala se soupeřem držet krok, ale vaz dnes domácím zlomily dva bleskové góly ve 45. a 47. minutě. V závěru utkání, kdy se dala čekat hra bez brankáře, možná trochu Carolina překvapila tím, že nechala Chudobina v bráně až do konce. Domácí již tuto sezónu, zdá se, "odpískali", tak proč bojovat o body...

60:00

59:30
    Carolina jako by ani neměla zájem na zdramatizování zápasu, Chudobin stále zůstává v bráně...

59:15
    Za Dubnykem zazvonila branková konstrukce, to vše po střele V. Raska!

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny a dost možná že i celého zápasu.

58:11
    Další zákrok Dubnyka, který drží střelce Caroliny v šachu.

57:43
    Dubnyk má puk ve své moci a přerušuje hru.

57:28
    Pomalu se blíží okamžik, kdy to domácí budou zkoušet bez gólmana.

56:06
    Sjomin se ještě snažil udržet puk v útočném pásmu, ale byl tam sám proti přesile hráčů Wild.

55:17

55:00
    Dělovka Justina Faulka končí na pravém betonu Devana Dubnyka.

54:26
    Prosser nabral puk na hůl a poslal ho ze třetiny.

54:13
    Dubnyk nedovolil J. Staalovi skórvat z levé strany.

54:02
    Domácí v útočném pásmu.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 36. Riley Nash (Skinner) – 11. Coyle (Niederreiter, Granlund), 45. Granlund (Pominville, Parise), 47. Parise (Pominville)

Carolina Hurricanes: Chudobin (Ward) – Faulk, Hainsey, Bellemore, Liles, Rissanen, Hillen – E. Staal, J. Staal, Nestrašil – Skinner, Riley Nash, Lindholm – Gerbe, V. Rask, Sjomin – Terry, McClement, Dwyer
    Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – R. Suter, Brodin, Prosser, Dumba, Leopold, Folin – Bergenheim, M. Koivu, Stewart – Parise, Granlund, Pominville – Schroeder, Coyle, Vanek – Haula, Brodziak, Fontaine

Rozhodca: Meier, Walsh – Kovachik, Cormier

Diváci: 10 857