NY Islanders – Detroit 5:4 (kon.) | Ottawa – Florida 2:4 (kon.) | Carolina – Boston 1:2 (po pr.)
Nashville – Calgary 2:5 (kon.) | NJ Devils – Anaheim 1:2 (kon.) | Pittsburgh – San Jose 3:2 (2:0 po s.n.)

3. Duncan Keith (CHI) 0+1

Parádní zápas jsme viděli. Vyhrávají v základní hrací době hosté, kteří ve třetí třetině dvěma góly otočili skóre zápasu v jejich prospěch.

60:00

59:28
    Oddechový čas pro domácí.
    Jonathan TOEWS - 3:4

59:28
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Tak to je závěr zápasu jako hrom. JONATHAN TOEWS ukázkově tečuje před brankou střelu od modré, kterou vyslal Nicklas Hjalmarsson. Hostující celek se dostává do vedení o jeden gól. Asistence: Nickals Hjalmarsson, Marián Hossa.

59:00
    Poslední minuta hry.

58:30
    Devadesát sekund zbývá do konce třetí třetiny.

58:15

57:25
    Blake Wheeler ani Tyler Myers branku v dobrých pozicích netrefili. Dvě solidní příležitosti Jets zůstaly nevyužity.

56:52
    Johnny Oduya v dobré gólové pozici branku minul. Pavelec zasahovat nemusel.

56:43
    Rychlou akci domácího celku kryje Corey Crawford v brance Blackhawsk.

56:15
    Michal Rozsíval odchází na trestnou lavici na dvě minuty za podražení. Šance pro domácí.

55:45
    Buly před brankou Ondřeje Pavelce, který nakonec zasahovat nemusel, protože jeho spoluhráči získali puk a odvezli ho daleko od vlastní branky.

55:27
    Andrew Ladd byl tísněn dvěma hráči hostující obránci, přesto se dostal ke střele, kterou musel betonem vykopnout Crawford.

54:30
    Domácí se dostávají do postavení mimo hru. Po přerušení následuje komerční přestávka. Poměr střel na branku je 30:21 ve prospěch Tryskáčů.

53:47
    Třetí třetina se blíží do své finální části. Skóre je vyrovnané, nicméně opticky začínají být lepší hosté.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 25. Byfuglien, 28. Wheeler (Myers, Ladd), 40. Byfuglien (Ladd, Stafford) – 19. Shaw (Saad, Keith), 37. Richards (Oduya, Vermette), 47. Sharp, 60. Toews (Hjalmarsson, Hossa)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Myers,Enstrom, Trouba, Stuart, Byfuglien, Pardy – Frolík, Lowry, Ladd – Wheeler, Scheifele, Stafford – Stempniak, Perreault, Tlustý – Halischuk, Slater, Thorburn
    Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Seabrook, Timonen, Rozsíval, Keith, Hjalmarsson, Oduya – Hossa, Toews, Vesteeg – Sharp, Richards, Saad – Teravainen, Vermette, Bickell – Shaw, Krüger, Desjardins.

Rozhodca: Kowal, Meier – Lazarowich, Henderson

Diváci: 15 016