CSKA Moskva
102:67 (24:13, 48:28, 74:44)
ERA Basketball Nymburk
cz Pondelok 30.03.2015, 19:00 • USK CSKA • VTB liga

Je konec! CSKA Moskva potvrdilo v domácím prostředí roli favorita a porazilo ČEZ Basketball Nymburk 102:67!

Nymburku vůbec nevyšly vstupy do čtvrtin. CSKA si rychle vypracovalo náskok, který postupně navyšovalo. Domácím to dnes pálilo hlavně z tříbodové hranice (celkem 15 trojek).

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (20:39:04)

40:00
    Konec zápasu. (102:67)

39:04
    Dva body dává také Pavel Korobkov! (102:67)

38:58
    Derek Raivio se prosadil z dvoubodové hranice. (100:67)

38:36
    Na druhé straně zasmečoval Kirilenko! (100:65)

38:30
    Na druhé straně střílel Bartoň dva trestné hody. Zkušený český hráč proměnil pouze jeden. (98:65)

38:19
    Další trojku CSKA přidává Nichols. (98:64)

38:03
    Andrej Kirilenko střílel trestné hody. Rus oba proměnil a navýšil vedení CSKA na 31 bodů. (95:64)

37:35
    Luboš Bartoň se prosazuje za tři body a snižuje náskok CSKA. (92:64)

37:26
    Kirilenko se vyhnul Houškovi a dává za dva body! (92:61)

36:59
    Pomikálkovu nepřesnou střelu dokázal dorazit nový muž na hřišti Miroslav Kříž. (90:60)

36:20
    Raivio střílel za tři body. Jeho střela ale úspěšná nebyla, Bartoň ale míč doskočil. (90:58)

35:56
    Bartoň, ani Houška se pod košem prosadit nedokázali. Do útoku míří CSKA. (90:58)

35:18
    Tomáš Pomikálek hraje velmi dobré utkání. Před malou chvilkou se dokázal prosadit za tři body! (90:58)

34:49
    Kirilenko proměnil pouze jeden. CSKA aktuálně vede o 35 bodů! (90:55)

34:49
    Kirilenko byl pod košem faulován Houškou. Ruský dlouhán bude střílet dva trestné hody. (89:55)

34:24
    Raivio se vyhnul ve středu Korobkovi a dokázal se prosadit za dva body. (89:55)

34:01
    Hostující kouč Kemzura si bere oddechový čas. (89:53)

34:01
    A další body pro Markojšviliho! Teď vstřelil dokonce trojku! (89:53)

33:26
    Markojšvili se v poslední čtvrtině rozštřílel. Opět z levé strany přidal další dva body. (86:53)

Jan Havlovic

CSKA Moskva: De Colo, Teodošic, Fridzon, Nichols, Jackson, Markojšvili, Korobkov, Vorontsevič, Kaun, Chrjapa, Hines, Kirlenko
    ERA Basketball Nymburk: Benda, Raivio, Washington, Hruban, Welsch, Houška, Simmons, Bartoň, Burns, Kříž, Stutz, Pomikálek

Rozhodca: Vovk (CRO), Ozols (LAT), Ihnacjev (BLR)
    Štvrtiny: 24:13, 24:15, 26:16, 28:23