Boston – Florida 3:2 (kon.) | Washington – Carolina 4:2 (kon.) | Columbus – NJ Devils 3:2 (po pr.)
Detroit – Ottawa 1:2 (2:3 po s.n.) | Toronto – Tampa Bay 3:1 (kon.) | Nashville – Vancouver 4:5 (0:2 po s.n.)

3. Mike Cammallerti (NDJ) 2+0

Hostující tým po první třetině vedl o jednu branku. Ve druhé části hry dokázali domácí hráči skóre otočit ve svůj prospěch. Dlouhou dobu to vypadalo, že Columbus vyhraje v základní hrací době. V 58. minutě se prosadil Mike Cammalleri, který vyrovnat. V prodloužení rozhodl o výhře domácího týmu Johnson.

Jack JOHNSON - 3:2

60:51
    Columbus právě vstřelil branku!
    Ryan Johansen má velkou zásluhu na výhře domácích. Celou akci začal, přihrál Savardovi na modrou. Následovala střela, po které se o puku dostal JACK JOHNSON, jehož rána skončila v brance. Asistence: David Savard, Ryan Johnson.

60:40
    Domácí hrají aktivněji.

60:01

Ve třetí třetině hosté dokázali vyrovnat, v oslabení se o to postaral Mike Cammalleri, a tak se bude prodlužovat.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:57
    Mark Daňo mohl rozhodnout, ale branku minul.

59:00
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby.

58:42
    Mike CAMMALLERI - 2:2

57:31
    Devils právě vstřelili branku!
    Gólem v oslabení hosté vyrovnávají. Dainius Zubrus v oslabení vyvezl kotouč do útočného pásma, zamotal hlavu brankáři. Ke kotouči se dostal MIKE CAMMALLERI, který druhou brankou v zápase vyrovnává na 2:2, Asitence: Dainuis Zubrus.

56:42
    Vyloučen Patrik Eliáš na dvě minuty za podražení.

56:30
    Ponechaná výhoda domácímu týmu, hosté půjdou do čtyř. Jejich snaha o vyrovnání dostává, no, řekněme, trhlinky.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 22. Foligno (Wennberg, Johansen), 25. Dubinsky (t.s.), 61. Johnson (Savard, Johansen) – 20. Cammalleri (Gelinas, Henrique), 58. Cammalleri (Zubrus)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Savard, Johnson, Goloubef, Connauton, Prout, Tjutin – Atkinson, Johansen, Jenner – Foligno, Dubinsky, Anisimov – Daňo, Wennberg, Hartnell – Morin, Letestu, Calvert
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Larsson, Greene, Severson, Merrill, Harrold, Gelenas – Bernier, Gomez, Henrique – Matteau, Zajac, Cammalleri – Gionta, Eliáš, Zubrus – Tootoo, Josefson, Ruutu.

Rozhodca: Hebert – Martell – McElman, Murphy

Diváci: 14 524