Lille – Bordeaux 2:0 (kon.) | Montpellier – Caen 1:0 (kon.) | Lyon – Saint-Étienne 2:2 (kon.)
Olympique Lyon
2:2 (1:2)
AS Saint-Étienne
cz Nedeľa 19.04.2015, 21:00 • Stade de Gerland (Lyon) • Ligue 1 Uber Eats

Tímto se s Vámi loučím a u dalších sportovních zážitků tady na portálu onlajny.com brzy na sledanou. (23:05:26)

Všichni 4 střelci v miniportrétech.

Opravdu strhující utkání je za námi. Po velmi vypjatém a atraktivním boji se oba celky rozcházejí smírně 2:2, když o tomto výsledku rozhodl hned na začátku druhé půle Jellet, jenž rozveselil domácí fanoušky, kteří vytvářeli utkání opravdu důstojnou atmosféru.

90+4

90+3
    Hosté vybojovali míč do své moci a snaží se co nejrychleji probojovat k bráně Lyonu, ale domácí celek urputně brání.

90+2
    Po neštěstné rozehrávce hostů se míč dostal až k brankáři Lopesovi, který míč okamžitě vykopl nejdál jak jen to šlo.
    Lacazette vypálil hodně nepřesně.

90+1
    Do zakončení v pokutovém území se po centru dostal Lacazette, ale střela mu vůbec nesedla a míč míří do horních řad Stade de Gerland.

90
    Hlavní sudí bude nastavovat čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Strhující utkání jde do svého finiše a na světelném ukazateli stále svítí nerozhodný stav 2:2, který je přívětivější pro domácí Lyon. Přimínám, že domácí hrají od třicáté minuty v desíti.

88
    Hráči Lyonu se snaží zuby nechty držet na balónu a šetřit čas, který pro hosty nemilosrdně ubíhá.

87
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Clinton N'Jie, přichází Rachid Ghezzal.

86
    Ismaël Diomande se provinil proti pravidlům a hra je přerušena.

85
    Hosté drží míč na svých kopačkách, ale už na polovině hřiště, ale z jejich herního projevu v posledních pár minutách je cítit odhodlání zvrátit remízový stav.
    Gradelovu šanci po špatném výběhu Lopese zachraňoval na brankové čáře Umtiti.

84
    Gradel mohl poslal Saint-Étienne do vedení, když se dostal k odraženému míči a měl před sebou prakticky prázdou branku do, které zakončoval, ale zvolil nejhorší možnou variantu a to střelu do prostřed branky, kde Lyon od nejhoršího ochránil obránce Umtiti, který odkopl míč do bezpečí.

83
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Benjamin Corgnet, přichází Kevin Monnet-Paquet.

81
    Standardní situaci z dobré pozice rozehrál Grenier, který zvolil střelu, což se neukázalo jako špatný počin, ale jeho pokus vychá brankář Ruffier.

80
    Corgnet se snažil získat míč skluzem, ale místo míče sebral nohy protihráče, takže je pískán faul.

Jan Thöma

Góly: 24. N'Jie (Fékir), 48. Jallet (Fékir) – 31. Gradel (pen.), 45. Hamouma

Karty:   3. Tolisso (LYO), 53. Lopes (LYO) – 9. Erdinç (SET), 53. Gradel (SET), 61. Clément (SET), 67. Tabanou (SET), 80. Corgnet (SET)   30. Rose (LYO)

Olympique Lyon: Lopes – Jallet, Rose, Umtiti, Bedimo – Gonalons (C) – Ferri (70. Grenier), Tolisso, Fékir (79. Yattara) – Lacazette, N'Jie (87. Ghezzal).
    Náhradníci: Gorgelin – Zeffane, Koné, Grenier, Ghezzal, Malbranque, Yattara.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Baysse (28. Hamouma), Perrin (C), Clerc – N'Guémo (72. Diomande), Clément – Gradel, Corgnet (83. Monnet-Paquet), Tabanou – Erdinç.
    Náhradníci: Moulin – Mollo, van Wolfswinkel, Brison, Hamouma, Monnet-Paquet, Diomande.

Rozhodca: Ennjimi – Schurra, Mouysset