Ferreira – Moreirense 0:0 (kon.) | Penafiel – Arouca 0:2 (kon.) | Gil Vicente – Rio Ave 0:0 (kon.)
Setúbal – Praia 1:2 (kon.) | Lisabon – Boavista 2:1 (kon.)
Vitória FC Setúbal
1:2 (1:0)
GD Estoril Praia
cz Nedeľa 19.04.2015, 18:00 • Estádio do Bonfim (Setúbal) • Primeira Liga

Je dobojováno! Z vítězství se nakonec raduje hostující celek, ačkoliv musel otáčet jednobrankovou ztrátu z prvního poločasu. Začátek druhého dějství ale Estorilu vyšel náramně a hubený náskok udržel až do konce. (20:04:27)

90+10

90+10
    U míče jsou fotbalisté Estorilu a natahují čas jak jen se dá.

90+9
    Hráči domácího celku se ale provinili faulem a hosté s rozehráním standardní situace vůbec nepospíchají.

90+8
    Míč se ocitl mimo hrací plochu a zpět do hry jej vhodí fotbalisté Vitórie Setúbal.

90+6
    V tuto chvíli se hraje převážně ve středu hřiště se střídavým držením míče.

90+4
    Obrana hostujícího celku stále úspěšně odráží útoky Setúbalu.

90+2
    Fotbalisté Vitórie se stále pokoušejí o vyrovnání, ale defenziva Estorilu je při bránění pozorná.

90
    Hlavní arbitr se ve druhém poločase rozhodl nastavit deset minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Minuty utíkají neúprosně vpřed a hráčům Setúbalu tak už na vyrovnání příliš času nezbývá.

87
    Žlutou kartu dostává Pelkas (Vitória FC Setúbal).

86
    Fotbalisté Vitórie si vytvářejí územní převahu a kombinují nebezpečně blízko pokutového území Estorilu.

84
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Tozé, přichází Esiti.

83
    Domácí se však po ztrátě míče dopustili útočného faulu a Estoril tak díky tomu může ušetřit cenné vteřiny.

82
    Vypadá to, že hosté se stáhli dozadu a jsou odhodlaní bránit hubený náskok.

81
    Přihrávku do ofsajdového postavení obdržel Pelkas a praporek jednoho z asistentů rozhodčího tak vyletěl okamžitě vzhůru.

79
    Přímou střelu z nařízeného volného kopu vyprodukoval Schmidt, ale trefil jen obrannou zeď.

78
    Míč momentálně drží na kopačkách fotbalisté vedoucího celku, kteří si přihrávají poblíž vlastního pokutového území.