St. Louis – Minnesota 4:1 (kon.) | NY Rangers – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 2:1 (kon.)
NY Islanders – Washington 2:1 (po pr.) | Chicago – Nashville 4:2 (kon.)
Anaheim Ducks
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Winnipeg Jets
cz Nedeľa 19.04.2015, 04:40 • Honda Center, Anaheim • Play-off NHL

Play-off NHL nabírá obrátky, tak se nezapomeňte stát fanoušky stránky NHL.cz, na které najdete kompletní informace o všech zápasech (y)

Posted by Hokej on 18. duben 2015

Dnešní utkání sledovalo 17174 diváků. Z mé strany je to vše, loučím se s vámi a přeji krásný zbytek víkendu. Na počtenou! (07:30:36)

3. Ryan Getzlaf (ANA) 0+1

Kačeři to znovu dokázali! Před třetí třetinou stejně jako v prvním duelu prohrávali, skóre ale dokázali otočit ve svůj prospěch. Devět minut před koncem vyrovnal šťastnou tečí Patrick Maroon a v samotném závěru rozhodl o triumfu Ducks výstavní ranou Jakob Silfverberg.

60:00

59:49
    Zakázané uvolnění vrací hru před Frederika Andersena.

59:47
    Hosté hrají v šesti, Pavelec je na střídačce!
    Jakob SILFVERBERG - 2:1

59:40
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Dvacet sekund před koncem se domácí ujímají vedení, to je hodně kruté pro Winnipeg a především skvěle chytajícího Pavelce! JAKOB SILFVERBERG si vybruslil zpoza branky do střelecké pozice a prudkou střelou pod břevno nedal českému brankáři šanci. Asistence: Ryan Kesler, Simon Despres.

58:56
    Wheeler se snažil usměrnit Enströmovo nahození do sítě, to se mu však nepodařilo.

58:09
    Do konce třetí třetiny zbývají necelé dvě minuty, dočkáme se gólu? Puk se ocitl mimo hrací plochu.

57:06
    Domácí hráli v šesti, ale rozhodčí si toho nevšimli. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

56:40
    Beleskey se dostal k odraženému puku a okamžitě s ním vybruslil z obranného pásma.

55:58
    Troubovo nahození se od Andersena odrazilo do ochranné sítě.

55:46
    Ladd vypálil z mezikruží, ale Beauchemin jeho pokus obětavě zablokoval.

54:52
    Scheifele zlomil hůl, puk se kutálí zpět k Myersovi.

54:18
    Pavelec drží Winnipeg ve hře, nyní eliminoval nebezpečnou Perryho teč. O slovo se hlásí komerční přestávka.

53:58
    Byfuglien posunul puk na Chrise Thorburna, jehož projektil Andersen lapil a udržel ve výstroji až do hvizdu sudího.

Vojtěch Balon

Góly a asistencie: 51. Maroon (Fowler, Getzlaf), 60. Silfverberg (Kesler, Despres) – 36. Pardy (Lowry, Perreault)

Anaheim Ducks: Andersen (LaBarbera) – Lindholm, Beauchemin, Despres, Fowler, Stoner, Vatanen – Maroon, Getzlaf, Perry – Beleskey, Kesler, Palmieri – Cogliano, Rakell, Silfverberg – Etem, Wagner, Jackman.
    Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Pardy, Byfuglien, Enström, Myers, Stuart, Trouba – Ladd, Little, Frolík – Stafford, Scheifele, Wheeler – Tlustý, Perreault, Stempniak – Thorburn, Slater, Lowry.

Rozhodca: Marc Joanette, Mike Leggo – Brad Kovachik, Bryan Pancich

Diváci: 17174