Sassuolo – Turín 1:1 (kon.) | AS Rím – Bergamo 1:1 (kon.) | Palermo – CFC Janov 2:1 (kon.)
Empoli – Parma 2:2 (kon.) | Chievo – Udinese 1:1 (kon.) | Cagliari – Neapol 0:3 (kon.)
Inter – AC Miláno 1:0 (kon.)
Inter Miláno
1:0 (0:0)
AC Miláno
Nedeľa 19.04.2015, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Talianska Seria A

Zápas v Miláne sa skončil. Derby della madonnina gól neprinieslo, no v každom prípade sme videli mimoriadne dramatický zápas. Množstvo šancí na oboch stranách, no najmä anulovaný gól Interu sú toho jasným dôkazom. Inter bol v dnešnom súboji mierne lepším tímom, hrozil strelami z väčších vzdialeností aj nebezpečnou hrou pred bránou. AC Miláno predviedlo solídny výkon, a taktiež mohlo vsietiť niekoľko gólov. Hlavný rozhodca v dnešnom zápase udelil 5 žltých kariet, z toho 3 na strane Interu.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám dobrú noc. (22:43:29)

90+4

90+4
    Posledná akcia Interu sa skončila ofsajdom, v ktorom bol Icardi.

90+4
    Prebieha posledná minúta nadstaveného času. López pokryl loptu, ktorá smerovala do 16ky AC, a zdá sa, že v dnešnom derby gól definitívne neuvidíme.

90+3
    Ani z tohto rohového kopu sa šanca nezrodila, a do útoku zamierili hráči Interu.

90+3
    AC Miláno bude zahrávať rohový kop.

90+2
    Prebieha druhá minúta nadstaveného času. V útoku sú rossoneri, a De Jong sa snažil v 16ke prekonať Handanoviča akrobatickým zakončení. To sa mu nepodarilo a loptu už majú hráči Interu.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90+1
    Icardi dostal skvelú loptu do 16ky AC, ale tvrdou strelou z otočky poslal loptu tesne vedľa pravej žrde!

90
    Shaqiri v poslednej minúte riadneho hracieho času vyskúšal strelu z 20 metrov, ale jeho pokus smeroval nad bránu AC.

89
    Menéz pálil z 25 metrov, ale jeho strelecký pokus bol zblokovaný, a rossoneri musia novú akciu začínať až na vlastnej polovici.

88
    Interisti si nerozumeli na polovici AC, čo rossoneri okamžite využili a idú do útoku. Záver zápasu bude ešte poriadne rušný.

87
    Rossoneri sa usadili na útočnej polovici, ale do 16ky Interu sa zatiaľ nevedia dostať. Všetko sa deje príliš ďaleko od Handanovičovej brány.

86
    Do útoku už zamierili interisti, ale ani oni sa cez stred ihriska nedostávajú ľahko. Oba tímy sa snažia vysoko napádať, aby znemožnili súperovi prechod pred svoje pokutové územie.