Perm – Zenit 1:0 (kon.) | Torpedo Moskva – FC Ural 3:1 (kon.) | S. Moskva – Ufa 1:2 (kon.)
FC Torpedo Moskva
3:1 (1:1)
FC Ural
cz Sobota 23.05.2015, 14:30 • Stadion Eduarda Strelcova, Moskva. Kapacita: 13,400 diváků. • Ruská Premier Liga

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (16:29:09)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:4.
    Rohy: 3:3. Fauly: 13:17.

Zápas je u konce a z důležitých tří bodů se raduje tým Torpeda Moskva. Domácí dokonale využili přesilovky a ve druhé půle dvakrát udeřili. Nejprve se v 57. minutě krásnou trefou z dálky blýskl Stevanovič a v 63. minutě proměnil svůj druhý pokutový kop v utkání Vieira. Uralu nejde upřít snaha, na Torpedo to ovšem nestačilo. Torpedo se touto výhrou dostalo na předposlední pozici se ziskem 26 bodů a stále tak drží naději na baráž. Ural zůstává na třináctém místě s 27 body.

90+3

90+3
    Ještě jeden útok Torpeda, jenže Putilův pas směřoval do ofsajdu.

90+1
    Mirzov našlápl k velkému sólu, poté se rozhodl přihrávat na levou stranu, ovšem tento pas hosté vystihli a přerušili.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

88
    Smárason kroutí nevěřícně hlavou, nechápe, proč mu byl odepřen průnik mezi dvěma obránci.

87
    Výpad Dorožkjina zastavil pohotovým skluzem Kacalapov. Torpedo jde vpřed.

85
    Přesto se Ural pokusil o výpad. Dorožkin vysunul Stavpece a jeho ránu z úhlu musel krotit pozorný Žawnow.

84
    Domácí si v poklidu hlídají dvoubrankový náskok, a jak to tak vypadá, tak Ural už trochu rezignoval.

82
    Arapov skvěle zastavil velkou šanci Torpeda a na malém vápně vzal Rykovovi doslova míč od kopaček.

81
    Puginova rána byla bez potřebné razance, Arapov si připsal jednoduchý zákrok.

79
    Mirzov opět v akci, nyní si to namířil z levé strany na střed, následná rána však skončila vysoko nad.

78
    Domácí rozehráli roh, Arapov vysoký míč vyboxoval mimo vápno.

78
    Poslední střídání Torpeda. Končí Dalibor Stevanovič, poslední minuty si zahraje Semjon Fomin.

77
    Mirzovovi se odcentrovat nepodařilo, hosté odvrátili na roh.

76
    Už zase pokračujeme, Torpedo drží míč na svých kopačkách.
    Několik snímků z prvního poločasu

74
    Hostující Dorožkin se tvrdě střetl se Stevanovičem a ten zatím zůstává na trávníku. Už k němu byl povolán týmový lékař.

Aleš Pur

Góly: 29. Vieira (pen.), 57. Stevanovič (Stěklov), 63. Vieira (pen.) – 2. Fontanello (Chozin)

Karty:   8. Kacalapov (TMO) – 20. Fontanello (URA), 66. Smolov (URA)   26. Zabolotnyj (URA)

FC Torpedo Moskva: Ževnov – Kacalapov, Stevanovič (78. Fomin), Rykov (C), Tigijev – Stěklov – Zenjov (59. Mirzov), Mikuckis, Putilo, Pugin – Vieira (66. Smárason).
    Náhradníci: Šafinskij, Budakov – Kňazev, Tarakanov, Smárason, Fomin, Mirzov, Biljaletdinov, Bazeljuk, Salugin.

FC Ural: Zabolotnyj – Chozin, Fontanello, Novikov, Markov – Jemeljanov, Sapeta – Jarošenko (60. Lungu), Acevedo (C) (29. Arapov), Stavpec – Smolov (69. Dorožkin).
    Náhradníci: Arapov – Fomin, Fidler, Bělozerov, Dancev, Čudin, Dorožkin, Lungu, Serčenkov.

Rozhodca: Vladimir Moskalev – Sergej Suchoverchov, Pavel Kulalajev