Bayern – Mainz 2:0 (kon.) | Dortmund – Brémy 3:2 (kon.) | Mönchengladbach – Augsburg 1:3 (kon.)
Hoffenheim – Hertha 2:1 (kon.) | Hannover – Freiburg 2:1 (kon.) | Frankfurt – Leverkusen 2:1 (kon.)
Hamburger – Schalke 2:0 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Wolfsburg 2:2 (kon.) | Paderborn – Stuttgart 1:2 (kon.)
Eintracht Frankfurt
2:1 (2:1)
Bayer Leverkusen
Sobota 23.05.2015, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Nemecká Bundesliga

Zápas vo Frankfurte sa skončil. V druhom polčase gól nepadol, a tak sa po 90 minútach tešia z víťazstva hráči Frankfurtu. Leverkusen dnes nepredviedol dobrý výkon, oba tímy mali množstvo šancí, ale dokázali premeniť iba tri z nich. V druhom polčase udelil hlavný rozhodca jednu žltú kartu, ktorú dostal Valdez.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný deň. (17:21:12)

90+2

90+2
    Bellarabi zahodil nemožné. Trappovi vypadla z rúk ľahká lopta, a Bellarabi mal pred sebou v podstate prázdnu bránu, ale z 12 metrov ju netrafil.

90+1
    Beží prvá nadstavená minúta a lopta je na polovici Leverkusenu. Domáci sa v závere zápasu bránia bez väčších problémov.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 2 minúty.

90
    Hasebe fauloval Bellarabiho v strede ihriska, a hostia budú zahrávať priamy kop.

89
    Hráči Frankfurtu držia loptu v strede ihriska a znemožňujú hosťom dostať sa do šancí. Veľmi dobrý výkon domáceho tímu v dnešnom zápase.

88
    Akciu domáceho tímu zastavil ofsajd, a hráčom červeno-čiernych dresoch sa to vôbec nepáči. Ignjovski fauloval v strede ihriska a loptu získavajú hráči Leverkusenu.

87
    Po faule Valdeza nasledoval priamy kop hostí, ale ani ten nepriniesol gól. Lopta je už na opačnej polovici ihriska.

86
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Jedvaj, a nahradí ho Rolfes.

86
    Valdez vidí žltú kartu za faul na hráča Leverkusenu.

86
    Ani tento rohový kop nepriniesol hosťom úspech, ale Trappovi po strele z veľkej vzdialenosti vypadla lopta z rukavíc, a domáci mali šťastie, že nablízku nebol žiadny hráč v bielom drese.

85
    Pred nami je posledných 5 minút riadneho hracieho času a rohový kop Leverkusenu.

84
    Domáci tréner Schaaf teraz ťažko znášal faul Chandlera v strede ihriska, ktorý hlavný rozhodca posúdil ako faul domáceho tímu a nariadil priamy kop pre Leverkusen, ale tréner Frankfurtu to videl opačne.

83
    Kießling už na lavičke náhradníkov sleduje svojich spoluhráčov, ako sa trápia proti Frankfurtu.

83
    Bellarabi chcel dostať loptu na Sona, ale jeho pokus končí za čiarou. Nasleduje odkop od domácej brány.

82
    Lopta je na polovici Leverkusenu, a hostia musia začínať novú akciu pri vlastnej 16ke.

81
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Aigner, a nahradí ho Ignjovski.

81
    Bellarabi si neporadil na hranici 16ky s dvojicou obrancov domáceho tímu, a hra sa presúva znova do stredu ihriska.