Juventus – Neapol 3:1 (kon.) | CFC Janov – Inter 3:2 (kon.)
CFC Janov
3:2 (2:2)
Inter Miláno
Sobota 23.05.2015, 20:45 • Stadio Luigi Ferraris (Janov) • Talianska Seria A

Zápas v Janove sa skončil. Domáci oslavujú víťazstvo nad Interom 3-2. O rozhodujúci gól sa postaral v 89. minúte slovenský reprezentant Kucka, ktorý hlavou vsietil tretí gól Janova. Bol to skvelý zápas plný gólov a zaujímavých situácií. Možno povedať, že víťazstvo domáceho tímu je zaslúžené, hoci ani Inter dnes nepodal zlý výkon.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte dobrú noc. (22:40:57)

90+5

90+5
    Icardi sa rútil sám na bránu, padá v 16ke Janova, ale hlavný rozhodca ukazuje, že to penalta nebude.

90+5
    Hlavný rozhodca pridáva ešte 1 minútu nadstaveného času, ktorá už plynie.

90+5
    Po rohovom kope odpískal hlavný rozhodca faul v 16ke Janova, a nádeje Interu na remízu sú mizivé.

90+4
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Edenilson, a nahradí ho També.

90+4
    Prebieha posledná minúta nadstaveného času. V 16ke Janova je aj brankár Handanovič.

90+3
    Icardi napálil loptu iba do múru hráčov. Toto Interu vôbec nevyšlo, hoci hostia budú zahrávať ešte rohový kop.

90+2
    Prebieha už druhá minúta nadstaveného času. Inter bude zahrávať priamy kop z hranice 16ky.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90
    V závere zápasu faul Roncagliu, ktorý vidí žltú kartu.
    Juraj KUCKA - 3:2

89
    CFC Janov dal gól! Po priamom kope Janova, ktorý zahral Edenilson sa v 16ke Interu hlavou presadil slovenský reprezentant JURAJ KUCKA, a domáci sa radujú. Celý štadión skanduje meno rodáka z Bojníc.

88
    Jesus vidí žltú kartu za faul na hráča Janova.

88
    Domáci znova a znova smerujú pred 16ku Interu, a hostia sa v závere zápasu už len bránia.

87
    Striedanie Interu. Z ihriska odchádza D´Ambrosio, a nahradí ho Puscas.

87
    Po rohovom kope pálil z 25 metrov Rincón, ale jeho pokus smeroval vysoko nad bránu Interu.

87
    Izzo vybojoval ďalší rohový kop pre Janov. Tlak domáceho tímu pokračuje.

86
    Ani tieto rohové kope Janova nepriniesli úspech, ale domáci sa nevzdávajú a stále bojujú o loptu na polovici Interu.