Šaľa – Michalovce 0:0 (kon.) | L. Mikuláš – Skalica 0:2 (kon.) | Sereď – MFK Zvolen 1:3 (kon.)
Dubnica – Šamorín 1:2 (kon.) | Dolný Kubín – R. Sobota 2:0 (kon.) | Poprad – Senec 3:1 (kon.)
Nitra – Bardejov 1:0 (kon.)
FC Nitra
1:0 (0:0)
Partizán Bardejov
Sobota 23.05.2015, 19:30MONACObet liga

Skončilo sa stretnutie, v ktorom o víťazovi zápasu rozhodol v 74. minúte Peter Petráš. Nitra si do tabuľky pripisuje tri bodya dostane sa pred svojho dnešného súpera. (21:27:50)

90+3

90+2
    Kutlíkovi uďeluje rozhodca žltú kartu.

89
    Urblík vybojoval faul pri autovej čiare, nasleduje priamy kop domácich.

88
    Benčík faulovaný na vlastnej polovici,

87
    Gagnona nahradil Pyda.

86
    Gagnon opäť na zemi, tentokrát bez zapískania faulu, čo sa nepáčilo Andraščíkovi, ktorý za protesty vidí žltú kartu.

85
    V Nitre sa pritvrdilo, ďalšiu žltú kartu vidí Urblík za zákrok na Gagnona.

83
    Kotrík dočahoval lotpu a poslal k zemi Zápotoku. Rozhodca jeho zákrok ocenil žltou kartou.

82
    Urblík faulovaný na polovici ihriska.

81
    Priamy kop hostí.

80
    Domáci sa stiahli všetci na vlastnú polovicu a tentokrát sú to hostia, ktorí musia tvoriť.

78
    Benčíkovu strelu zo šestnástky brankár hostí bezpešne chytá.

76
    Priamy kop hostí na polovici domácich.

74
    Nitra dala gól!
    Domáci sa predsa len dočkali, Gagnom stratil pri autovej čiare loptu, PETER PETRÁŠ sa preklučkoval až do pokutového územia a prekonal brankára hostí.

72
    Hostia stratili v strede ihriska loptu, domáci rýchlo zaútočili a na konci akcie bol Ivančík. Jeho prudká strela letela nad hosťujúcu bránku

70
    Dvadsať minút pred koncom stretnutia sme v Nitre gól nevideli. Nitra sa snaží o založenie prekvapivej akcie, hostia sa však všetci bránia na vlastnej polovici a domáci to majú náročné.