YR KV Mechelen
2:1 (1:0)
Sporting Lokeren
cz Sobota 23.05.2015, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a domácí YR KV Mechelen poráží KSC Lokeren 2:1 a postupuje tak do Evropské ligy. Druhý poločas začal lépe pro domácí, hosté se sice hnali za vyrovnáním, ale to se jim nepovedlo a inkasovali. V 56. minutě zvyšoval na 2:0 Kosanovič. Dlouho to vypadalo, že to tak zůstane. Krizová situace nastala pro Lokeren v 74. minutě, to byl vyloučen Vanaken. Domácí poté zápas jistili, jen v 92. minutě byla proti nim nařízena penalta, kterou proměnil Marič. To ale na vítězi nic nezměnio, Mechelen vyhrál a postoupil do Evrposké ligy! Ode mě je to dneska všechno, loučím se s vámi a na shledanou. (21:59:11)

90+5

90+2
    Kosanovič vidí žlutou kartu.

90+2
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Po faulu na Ansaha rozehrával MIJAT MARIČ pokutový kop a namýlil se, snížil na 1:2!

90+2
    Byla nařízena penalta pro Lokeren.

90
    Poslední střídání domácích, Paulussen přenechává Matthysovi.

88
    Leye opět tvrdě vystřelil, ale balón se nedostal ani k Biebauwovi.

87
    Patosiho rána skončila v mohutné obraně.

85
    Domácí se už nikam neženou a hrají ze zadu, Lokeren na to dneska nemá vstřelit branku.

81
    Další střídání Mechelenu, De Petter odchází a na trávník vbíhá Van Damme.

80
    Ingason fauluje Veselinoviče a vidí za to žlutou kartu.

79
    Domácí si hru užívají s celým stadionem, Krásnou kombinaci zakončoval Claes, Verhulst balón sebral ze země.

76
    Mechelen pomalu střídá, za potlesku odchází ze hřiště Naessens a na závěrečné minuty přichází Claes.

74
    Vanaken vidí dnes již druhou žlutou kartu a musí opustit hřiště, teď to bude mít Lokeren už hodně těžké!

72
    Lokeren útočí a domácí chodí do brejků, vyloženou šanci nedal Naessens!

69
    Poslední střídání Lokerenu, Dessers pouští do hry Ansaha.

69
    Leye tvrdě vypálil přesně do míst, kde se nacházel Biebauw. Všechno ale bylo zbytečné, protože byl Leye v ofsajdu.

67
    Patosi rozběhl Abdurahimiho, který utekl Obradovičovi, ale De Witte následně zastavil jeho střelu.