NY Rangers – Tampa Bay 0:2 (kon.)
New York Rangers
0:2 (0:0, 0:2, 0:0) Stav série: 1:3
Tampa Bay Lightning
cz Pondelok 25.05.2015, 02:00 • Madison Square Garden, New York • Play-off NHL • Finále V. konferencie

Já Vám děkuji za pozornost. (04:38:38)

Andrej Šustr (TBL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:31
    Ondřej Palát (TBL) 0+1, 1 střel, čas na ledě 20:38

1. Steven Stamkos (TBL) 1+1
    2. Ben Bishop (TBL) 26 zák., 0 gólů, 100,0%
    3. Valtteri Filpulla (TBL) 1+0

Joni Ortio nedostatkem sebevědomí určitě netrpí. Tento brankář by se chtěl v následující sezóně stát jedničkou Official Calgary Flames Hockey Club.(y) Podaří se mu to? :)

Posted by NHL.cz on 24. květen 2015

Tampa vyhrává 2:0, na střely aktivnější nebyla, ale dokázala své šance využít. Gólman Ben Bishop ukázal, že zcela správně dostal důvěru. V minulých dvou zápasech inkasoval 10 branek, dnes vychytal čisté konto, kterým pomohl Tampě k vedení v sérii 3:2. Blesky mohou rozhodnout na domácím ledě. Jezdci jsou v situaci, v níž ze sebe musí vydat naprosté maximum, vyřazení a konec sezóny je totiž setsakramentsky blízko.

60:00

59:50
    Hostující hráč trefil tyčku prázdné branky.

59:30
    Střely létají mimo branku, brankář Tampy moc práce nemá.

59:08
    Bishop kryje další střelu protihráčů. Tampa je blízko vedení 3:2 v sérii, naopak domácí jsou v nepříjemné situaci.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry.

58:30
    Domácí brankář znovu míří pryč z branky.

58:21
    Oddechový čas pro domácí.

58:21
    Vyloučeni Ondřej Palát (sekání) a Derick Brassard (sekání). Bude se hrát 4 na 4.

58:01
    Blesky nedokázaly na několik pokusů trefit prázdnou branku.

57:20
    Rangers mají puk pod kontrolou v útočném pásmu.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí bez brankáře, zkouší to v šesti.

56:19
    Ze hry domácích lze vyčíst pocit zmaru. Snahu jim nelze upřít, ale znáte to, když to nejde, tak to nejde.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 34. Filppula (Stamkos, Stralman), 39. Stamkos (Palát, Kučerov)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Boyle, Staal, Klein, Yandle – Miller, Brassard, Nash – Fast, Stephan, Kreider – St. Louis, Hayes, Hagelin – Sheppard, Moore, Glass
    Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevski) – Stralman, Hedman, Garrison, Coburn, Šustr, Carle – Stamkos, Filppula, Killorn – Palát, Johnson, Kučerov – Callahan, Paquette, Boyle – Nesterov, Morrow, Brown

Rozhodca: Kozari, O'Halloran, Pollock – Devorski, Cormier, Cherrey

Diváci: 18 006