Anaheim – Chicago 5:4 (po pr.)
Anaheim Ducks
5:4 (3:0, 0:2, 1:2 - 1:0) Stav série: 3:2
Chicago Blackhawks
cz Utorok 26.05.2015, 03:15 • Honda Center, Anaheim • Play-off NHL • Finále Z. konferencie

Z mé strany už je to úplně vše, děkuji vám za pozornost a přeji dobré ráno! (06:16:35)

3. Teuvo Teräväinen (CHI) 1+1

Ve vyprodaném Honda Center dnešní utkání sledovalo 17286 diváků.

Je hotovo, Anaheim si po výhře 5:4 v prodloužení vybojoval vedení 3:2 na zápasy, nespoutanou radost odšpuntoval už po 45 sekundách prodloužení Matt Beleskey.

Matt BELESKEY - 5:4

60:45
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Ne, nepotvrdilo – je tu rychlý konec prodloužení, Anaheim vítězí! Keslerovu střelu vyrazil Crawford jen k MATTU BELESKEYMU, který nezaváhal a stal se hrdinou Kačerů! Asistence: Ryan Kesler, Jakob Silfverberg.

60:18
    Chicago v letošním play-off ovládlo všechny čtyři zápasy, potvrdí i dnes svou dominanci?

60:01

Strhující zápas ještě nekončí, jdeme do prodloužení! Když se v 55. minutě prosadil Maroon a zvýšil na 4:2, zdálo se, že je rozhodnuto. V samém závěru ale dvakrát rozvlnil síť za Andersenem Jonathan Toews – 4:4. Kdo zvítězí v prodloužení? Více se dozvíme v 6:06.

60:00
    Jonathan TOEWS - 4:4

59:23
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelné, je vyrovnáno! JONATHAN TOEWS se prosazuje podruhé v krátkém časovém sledu a zřejmě posílá zápas do prodloužení! Toewsova střela z ostrého úhlu propadla až do sítě bezmocného Andersena. Asistence: Andrew Shaw, Brent Seabrook.

59:05
    Minuta do konce třetí třetiny! Hosté jsou vytlačeni k červené čáře.

58:36
    Domácí vyhazují puk na zakázané uvolnění a Crawford znovu opouští svou svatyni.
    Jonathan TOEWS - 4:3

58:10
    Ještě není hotovo, kdepak! Marián Hossa našel na pravém kruhu volného a napřaženého JONATHANA TOEWSE, který jako správný kapitán vykřesal plamínek naděje. Asistence: Marián Hossa, Duncan Keith.

Vojtěch Balon

Góly a asistencie: 6. Fowler (Thompson, Cogliano), 6. Kesler (Silfverberg), 15. Vatanen (Getzlaf), 55. Maroon (Vatanen, Getzlaf), 61. Beleskey (Kesler, Silfverberg) – 22. Teräväinen (Vermette, Sharp), 40. Seabrook (Teräväinen, Sharp), 59. Toews (Hossa, Keith), 60. Toews (Shaw, Seabrook)

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Lindholm, Beauchemin, Fowler, Despres, Vatanen, Stoner – Maroon, Getzlaf "C", Perry – Fleischmann, Kesler, Silfverberg – Cogliano, Thompson, Palmieri – Sekáč, Rakell, Beleskey. Trenér: Bruce Boudreau.
    Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith, Hjalmarsson, Oduya, Cumiskey, Timonen, Seabrook – Saad, Toews "C", Hossa – Bickell, Richards, Kane – Sharp, Vermette, Teräväinen – Desjardins, Krüger, Shaw. Trenér: Joel Quennevile.

Rozhodca: Eric Furlatt, Brad Watson – Derek Amell, Brian Murphy

Diváci: 17286