Poprad – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.) | Jastrzebie – Žilina 0:0 (zruš.) | Košice – Zvolen 3:2 (2:1 po s.n.)
Martin – Trenčín 5:4 (2:1 po s.n.) | Nitra – Cracovia 8:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 3:6 (kon.)
Jihlava – Slavia 4:3 (2:1 po s.n.) | Třinec – Olomouc 0:2 (kon.) | HC Slovan – Kometa Brno 5:4 (2:0 po s.n.)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Košice.

64:21
    Zvolen prežil aj druhé oslabenie v predĺžení a hrá so štyrmi hráčmi.

63:20
    Štrbák v dobrej pozícii na streľbu spadol a nedokázal dobre trafiť puk.

62:21
    Vylúčenie Zvolen. 2 minúty za hákovanie dostáva Jakub Žilka.

61:58
    Domáci v presilovke usilovne pálil, ale skóre nezmenili. Neujali sa pokusy Štrbáka či Lelkeša.

60:10
    Košičania hrajú v predĺžení presilovku štyroch proti trom. Prvú strelu na Baroša vyslal kapitán Štrbák.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:58
    Vylúčenie Zvolen. 2 minúty za podrazenie si odsedí Tomáš Škvaridlo.

58:30
    Košičania už takmer minútu zvierajú svojho súpera, ale vážnejšiu šancu si nevypracovali.

Tomáš Lengyel

Góly a asistencie: 3. Šoltés (Hričina, Boltun), 51. Hrnka (Bortňák, Lelkeš.), rozh. náj. Jenčík – 26. T. Klíma, 40. Juraško (Bagin)