Tappara – Djurgården 2:3 (po pr.) | Kärpät – Krefeld 4:1 (kon.) | Rauma – Fribourg 4:2 (kon.)
Litvínov – Grenoble 6:4 (kon.) | Skellefteå – Nitra 3:2 (3:2 po s.n.) | Salzburg – SønderjyskE 7:2 (kon.)
Linz – TPS 2:3 (po pr.) | Mannheim – Něman Grodno 2:1 (kon.) | Zürich – Gap 6:1 (kon.)
Växjö – Ingolstadt 4:2 (kon.)
Steinbach Black Wings Linz
2:3 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:1)
TPS Turku
cz Štvrtok 27.08.2015, 19:30 • Keine Sorgen Eisarena Linz • Liga majstrov • Skupina 7

Toto dramatické utkání nakonec zvládají hosté, kteří byli v prodloužení mnohem lepším celkem a na konci prodloužení rozhodli svou brankou o svém vítězství. (21:56:32)

64:21
    TPS právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto. Turku bylo v prodloužení mnohem lepším celkem. Po střele Henrika Tallindera se puk odrazil od betonů brankáře, puk si převzal ERIC PERRIN, jenž udělal kličku a poslal puk do prázdné branky.

64:01
    Pohledná akce hostů. Jeden z hráčů střílel z veliké blízkosti netrefil odkrytou branku.

62:27
    Ouzas si připsal další zákrok, po něm se ještě hokejisté obou celků dnes již tradičně postrkovali.

61:57
    Hraje se za brankou domácích, kteří jsou v této části hry pod menším tlakem.

60:42
    Další střela se dostala na brankáře Ouzase, ale ten si připsal pohodlný zákrok.

60:16
    Do útočné třetiny najel Tomi Kallio, kterému se ovšem nepovedlo trefit branku.

60:01

Třetí třetina nám nabídla tři branky, nakonec tedy uvidíme prodloužení a poté případně i nájezdy. Jdeme na to.

60:00

59:04
    Nejdříve střílel z levé strany jeden z hostů, následně ujel do protiútoku jeden z domácích, který po stahovačce netrefil branku.

58:15
    Dave Spina a Patrick Spannring dostávají dvouminutové tresty.

58:05
    Další sanžení hostů a další náznak bitky. To je tak, když máte polovinu týmu kanadských hráčů.

57:05
    Nebezpečná akce i na druhé straně, po níž následovala lehčí strkanice. Rozhodčí šarvátku zastavuje.

56:55
    V obrovské šanci Eric Perrin, který se hnal na brankáře Ouzase, ale tvrdou střelou zblízka jej nepřekonal!

56:07
    Ani další útok domácích nepřinesl vyrovnání, snažení hráčů v černém je ovšem hodně zoufalé.

54:40
    V útoku jsou i nadále aktivnější hokejisté černokřídelníků z Lincu. Stav je ovšem i nadále vyrovnaný.

53:38
    Po obléhání Lassilovo branky se ke střele odhodlal jeden z domácích, který ovšem netrefil branku.

David Panuška

Góly a asistencie: 41. Kozek (McLean, Ulmer), 51. McLean (Ulmer, Kozek) – 32. Kallio (Koskiranta), 51. Koskiranta, 65. Perrin (Tallinder)

Steinbach Black Wings Linz: Ouzas – Dorion, Piche, Palin, Altmann, Mitterdorfer, Lukas R., Mayrhauser, Fechtig – Ulmer, McLean, Kozek – Hisey, Latendresse, Da Silva – Hofer, Spannring, Oberkofler – Lukas P., Göhringer, Moderer
    TPS Turku: Lassila – Nummelin, Tallinder, Mojžíš, Forsström, Friman, Tikkanen, Eronen – Tukonen, Koskiranta, Kallio – Perrin, Spina, Ahtola – Vähätälo, Pikkarainen, Vainiola – Karvonen, Salo, Moisio

Rozhodca: Baluška, Trilar – Hribar, Rakovic