Almaty – Bordeaux 2:1 (kon.) | Jablonec – Amsterdam 0:0 (kon.) | Karabach – YB Bern 3:0 (kon.)
Kazaň – FK Rabotnički 1:0 (kon.) | Fehérvár – Lech Poznań 0:1 (kon.) | Helsinki – FK Krasnodar 0:0 (kon.)
Thun – Sparta Praha 3:3 (kon.) | Saint-Étienne – Milsami 1:0 (kon.) | Rosenborg – FCSB 0:1 (kon.)
Hajduk Split – Liberec 0:1 (kon.) | Fenerbahce – Atromitos 3:0 (kon.) | Panathinaikos – Qäbälä 2:2 (kon.)
Alkmaar – Giurgiu 2:0 (kon.) | Brøndby – Solún 1:1 (kon.) | Dortmund – Odd 7:2 (kon.)
Salzburg – Minsk 2:0 (2:3 po pen.) | Liége – Molde 3:1 (kon.) | Novi Sad – Plzeň 0:2 (kon.)
Bilbao – Žilina 1:0 (kon.) | Midtjylland – Southampton 1:0 (kon.) | Légia Varšava – Zorja Luhansk 3:2 (kon.)
Belenenses – Rheindorf Altach 0:0 (kon.)
Standard Liége
3:1 (1:1)
Molde FK
cz Štvrtok 27.08.2015, 20:30 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • Európska liga (predkolá) • Play-off
    Fotbalisté norského Molde se mohou těšit na zítřejší los skupinové fáze Evropské ligy.

Standard už neměl po Trebelově gólu šanci ani na závěrečný útok. Molde tak sice prohrálo v Lutychu 3:1, ale díky vítězství 2:0 v domácím utkání postupuje do skupinové fáze EL. V prvním poločase otevřel skóre domácí Knockaert, ovšem krátce před přestávkou srovnal Hussain. Hned na začátku druhé půle sice Santini svým zásahem ještě vykřesal Lutychu naději, vytoužený kontaktní gól však přišel příliš pozdě. Až v páté minutě nastavení se o něj postaral Trebel. (22:31:32)

90+5
    90+5. Adrien TREBEL - 3:1

90+5
    Standard právě vstřelil branku!
    Tenhle gól přichází pro domácí příliš pozdě! Odražený míč na hranici šestnáctky napálil ADRIEN TREBEL a jeho tečovaná střela skončila za zády bezmocného Horvatha – 3:1.

90+4
    Na hrací plochu dopadlo několik světlic a petard! Tohle bude pro Standard asi drahé.

90+4
    Domácí Enoh ještě dostává žlutou kartu za faul zezadu.

90+3
    Hosté s míčem na kopačkách, o jejich postupu je již rozhodnuto.

90+2
    Opět Legear, jenž ze záklonu hlavičkoval mimo.

90+1
    Ještě tři minuty.

90+1
    Ve velké šanci se objevil Legear, ale zblízka nedokázal umístit míč mezi tyče!

90
    Forren se dostal do konfliktu s Knockaertem a oba hráči vyfasovali žlutou kartu.

89
    Yattara našel centrem z levé strany Knockaerta, jehož hlavička skončila těsně nad bránou. Tady ještě domácí mohli závěr zápasu zdramatizovat!

88
    K dalekonosné střele se odhodlal Singh, trefil pouze bránícího protihráče.

87
    Yattara v ofsajdu.

86
    Van Dammovi se vůbec nepovedl centr, domácí kapitán poslal míč za bránu.

85
    Po rohu Hussaina se domácí ubránili, ale Molde zůstává u míče. Vypadá to, že hráči Standardu se již začínají smiřovat s koncem jejich sezóny v pohárové Evropě.

84
    Høiland se dostal k jedovaté přízemní střele, kterou Thuram s vypětím všech sil vyrazil na roh!

83
    Høiland si odstavil stopera Fatyho nedovoleným způsobem. Rozehrávat budou domácí.