Hokejová Liga mistrů – 5. hrací den | (kon.) |
Žrebovanie základných skupín Ligy Majstrov | (kon.) |
Etapa 6: Córdoba - Sierra de Cazorla | Víťaz: Esteban Cháves (Orica GreenEdge) (kon.) |
koniec udalosti
Hokejová Liga mistrů – 5. hrací den
Jiří Kosejk
Dnešní program:
17:30 Kärpät (Fin) – Krefeld (Ger) - 4:1
17:30 Lukko (Fin) – Fribourg (Sui) - 4:2
17:30 Tappara (Fin) – Djurgardens (Swe) - 2:3p
18:30 Litvínov (Cze) – Grenoble (Fra) - 6:4
19:00 Skelleftea (Swe) – Nitra (Svk) - 3:2s.n.
19:30 Linec (Aut) – TPS Turku (Fin) - 2:3p
19:30 Mannheim (Ger) – Neman Grodno (Blr) - 2:1
19:30 Salcburk (Aut) – Sonderjyske (Den) - 7:2
19:45 Curych (Sui) – Gap (Fra) - 6:1
20:00 Vaxjo (Swe) – Ingolstadt (Ger) - 4:2
Základní skupiny k dnešnímu dni:
Group A
1. IFK Helsinki – 3body
2. Linkoping HC – 2
3. SC Bern – 1
Group B
1. Tappara Tampere – 6
2. Djurgarden Stockholm – 0
3. EV Zug – 0
Group C
1. HV71 Jonkoping – 3
2. SonderjyskE Vojens – 3
3. Red Bull Salzburg – 0
Group D
1. Skelleftea AIK – 6
2. HK Nitra – 0
3. Bili Tygri Liberec – 0
Group E
1. HC Davos – 6
2. HC Pardubice – 0
3. Farjestad Karlstad – 0
Group F
1. HC Litvinov – 6
2. Espoo Blues – 0
3. Grenoble – 0
Group G
1. TPS Turku – 3
2. Dusseldorfer EG – 3
3. Black Wings Linz – 0
Group H
1. Red Bull Munich – 6
2. HC Kosice – 0
3. KAC Klagenfurt – 0
Group I
1. Neman Grodno – 3
2. Adler Mannheim – 3
3. Vitkovice Ostrava – 0
Group J
1. Karpat Oulu – 6
2. Krefeld Pinguine – 0
3. Vienna Capitals – 0
Group K
1. Lukko Rauma – 3
2. Lulea Hockey – 2
3. Fribourg-Gotteron – 1
Group L
1. Stavanger Oilers – 3
2. KalPa Kuopio – 2
3. Ocelari Trinec 1
Group M
1. Sparta Prague – 4
2. Geneve-Servette – 2
3. Storhamar Hamar – 0
Group N
1. Frolunda Gothenburg3
2. JYP Jyvaskyla – 3
3. Sheffield Steelers – 0
Group O
1. Vaxjo Lakers – 3
2. ERC Ingolstadt – 3
3. Braehead Clan – 0
Group P
1. ZSC Lions Zurich – 6
2. Gap Rapaces – 0
3. Eisbaren Berlin – 0
17:30 Kärpät (Fin) – Krefeld (Ger) - 4:1
17:30 Lukko (Fin) – Fribourg (Sui) - 4:2
17:30 Tappara (Fin) – Djurgardens (Swe) - 2:3p
18:30 Litvínov (Cze) – Grenoble (Fra) - 6:4
19:00 Skelleftea (Swe) – Nitra (Svk) - 3:2s.n.
19:30 Linec (Aut) – TPS Turku (Fin) - 2:3p
19:30 Mannheim (Ger) – Neman Grodno (Blr) - 2:1
19:30 Salcburk (Aut) – Sonderjyske (Den) - 7:2
19:45 Curych (Sui) – Gap (Fra) - 6:1
20:00 Vaxjo (Swe) – Ingolstadt (Ger) - 4:2
Základní skupiny k dnešnímu dni:
Group A
1. IFK Helsinki – 3body
2. Linkoping HC – 2
3. SC Bern – 1
Group B
1. Tappara Tampere – 6
2. Djurgarden Stockholm – 0
3. EV Zug – 0
Group C
1. HV71 Jonkoping – 3
2. SonderjyskE Vojens – 3
3. Red Bull Salzburg – 0
Group D
1. Skelleftea AIK – 6
2. HK Nitra – 0
3. Bili Tygri Liberec – 0
Group E
1. HC Davos – 6
2. HC Pardubice – 0
3. Farjestad Karlstad – 0
Group F
1. HC Litvinov – 6
2. Espoo Blues – 0
3. Grenoble – 0
Group G
1. TPS Turku – 3
2. Dusseldorfer EG – 3
3. Black Wings Linz – 0
Group H
1. Red Bull Munich – 6
2. HC Kosice – 0
3. KAC Klagenfurt – 0
Group I
1. Neman Grodno – 3
2. Adler Mannheim – 3
3. Vitkovice Ostrava – 0
Group J
1. Karpat Oulu – 6
2. Krefeld Pinguine – 0
3. Vienna Capitals – 0
Group K
1. Lukko Rauma – 3
2. Lulea Hockey – 2
3. Fribourg-Gotteron – 1
Group L
1. Stavanger Oilers – 3
2. KalPa Kuopio – 2
3. Ocelari Trinec 1
Group M
1. Sparta Prague – 4
2. Geneve-Servette – 2
3. Storhamar Hamar – 0
Group N
1. Frolunda Gothenburg3
2. JYP Jyvaskyla – 3
3. Sheffield Steelers – 0
Group O
1. Vaxjo Lakers – 3
2. ERC Ingolstadt – 3
3. Braehead Clan – 0
Group P
1. ZSC Lions Zurich – 6
2. Gap Rapaces – 0
3. Eisbaren Berlin – 0
17:30 Kärpät (Fin) – Krefeld (Ger) – 4:1
17:30 Lukko (Fin) – Fribourg (Sui) – 4:2
17:30 Tappara (Fin) – Djurgardens (Swe) – 2:3p
18:30 Litvínov (Cze) – Grenoble (Fra) – 6:4
19:00 Skelleftea (Swe) – Nitra (Svk) – 3:2s.n.
19:30 Linec (Aut) – TPS Turku (Fin) – 2:3p
19:30 Mannheim (Ger) – Neman Grodno (Blr) – 2:1
19:30 Salcburk (Aut) – Sonderjyske (Den) – 7:2
19:45 Curych (Sui) – Gap (Fra) – 6:1
20:00 Vaxjo (Swe) – Ingolstadt (Ger) – 4:2
Branky a nahrávky: 20. R. Rosen (Varakas, Heikkinen), 27. Kiiskinen (Hennessy, Heikkinen), 31. C. Rosen (Josefsson, Larsson), 60. Reddox – 14. Buck, 38. Laliberte (Buck)
Branky a nahrávky: 5. Baltisberger (Nilsson), 20. Cunti (Nilsson), 28. Baltisberger, 28. Suter (Seger, Bartschi), 33. Cunti (Nilsson, Baltisberger), 48. Bergeron (Küenzle, Schäppi) – 16. Doherty (McEachen)
Branky a nahrávky: 41. Kozek (McLean, Ulmer), 51. McLean (Ulmer, Kozek) – 32. Kallio (Koskiranta), 51. Koskiranta, 65. Perrin.
Branky a nahrávky: 3. Walter (Duncan), 17. Connelly (Walter, Kristler), 24. Ferriero (Heinrich, Hughes), 30. Ferriero (Duncan, Hughes), 42. Duncan (Connelly, Fahey), 51. Ferriero (Hughes), 57. Ferriero (Hughes) – 15. Lund, 56. Skov (Foerster)
Branky a nahrávky: 6. Raedeke (Hospelt, Rheault), 41. Macmurchy (Ullmann, Carle) – 38. Jakimovič (Lastoveckij, Lisičkin)
Linz – TPS – 2:2 (3.tř)
Mannheim – Něman Grodno – 2:1 (3.tř)
Zürich – Gap - 6:1 (3.tř)
Växjö – Ingolstadt – 3:2 (po 2.tř)