Nitra – London 5:2 (kon.) | Kladno – CUC Klagenfurt 9:1 (kon.) | Skalica – Oberwil 3:4 (0:1 po s.n.)
LG Green Staff Bratislava – Teplice 13:2 (kon.) | Kladno – Skalica 0:2 (kon.) | Nitra – LG Green Staff Bratislava 6:3 (kon.)
HBK Nitrianski Rytieri Nitra
5:2 (3:0, 2:1, 0:1)
London Crusaders
Štvrtok 27.08.2015, 08:00 • Nitra • Svetový pohár
    Nitra získava prvé tri body!

zdroj: tv7

Je tu záver prvého stretnutia Svetového pohára, v ktorom vyhrali hokejbalisti Nitrianskych rytierov nad Londonom Crusaders v pomere 5:2 a do turnaja tak vstúpili veľmi dobre. (09:24:37)

44:50
    V závere je tu signalizované vylúčenie hráčov hostí.

44:00
    Crusaders hrá v plnom počte.

43:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

42:30
    Domáci zavreli súpera pred jeho bránu, ale presilovku sa im nedarí využiť.

42:00
    Domáci si zahrajú ďalšiu presilovku, keď hráč hostí je potrestaný za podrazenie.

42:00
    Ďalšia veľmi pekná akcia domácich, keď sa zadovkou snažil presadiť jeden z rytierov, ale nebol úspešný.

39:40
    Veľmi pekná rýchla kombinačná akcia Nitry, ktorej chýbalo len gólové zakončenie.

39:00
    Na druhej strane mohla Nitra pridať šiesty gól, ale skvele zasiahol brankár súpera.

38:15
    V presilovke hráči Londonu nedokázali nič vymyslieť na domácu obranu a Nitra je tak v plnom počte.

36:15
    V čase, keď sa skončila domáca presilovka prichádza oslabenie Nitry. Za podrazenie budú hrať dve minúty len štyria.

35:30
    Zrazená strela od modrej čiary a buly bude v strednom pásme.

35:00
    Domáci sú v plnom počte a hrajú oni v početnej výhode.

34:15
    Presilovka hostí sa končí. Bude sa hrať 4 na 4 za hru vysokou hokejkou ide hráč Londonu na dve minúty.

33:00
    Opäť si počínal domáci hokejbalista nedovolene a dostáva dve minúty za hákovanie.
    32:00. ONDRIA - 5:2

zdroj: tv7

32:00
    London dáva gól!
    MÁRIOVI ONDRIOVI sa podarilo využiť presilovku a ukončil tak predčasne oslabenie Nitry. Asistencia: Vojtech Kristof.

31:30
    Domácim sa podarilo vyhodiť loptičku mimo ihrisko.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 6. Thron (Petrík), 8. Šurek (Thron), 9. Beniač (Ecker), 21. Beniač (Hrivnák), 22. Bacovský (Ecker) – 26. V. Kristof (Caglevič), 32. Ondria (V. Kristof)

HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Petrík (Ch. Thron) – Titka, Káčer, Haring, Kollár, Tary, Martiška, Javorčík, Číčo, Mach,Ladiver, Cebo, Hrivnák, Ecker, Ščasný, Konig, Cajcham B. Thron, Balaška. Tréner: J. Ďuriš.
    London Crusaders: Holzer, Pocarovsky, Keckes, Ondria, Paulik, Boháčik, Garafa, Holzer, Tyrol, Lipták, M. Kristof, Turczyn, Caglevič, Penzes, Zeleznik, Belan, Lisy, V. Kristof