Nitra – London 5:2 (kon.) | Kladno – CUC Klagenfurt 9:1 (kon.) | Skalica – Oberwil 3:4 (0:1 po s.n.)
LG Green Staff Bratislava – Teplice 13:2 (kon.) | Kladno – Skalica 0:2 (kon.) | Nitra – LG Green Staff Bratislava 6:3 (kon.)
HBC Kladno
9:1 (3:0, 2:1, 4:0)
City Club United Klagenfurt
Štvrtok 27.08.2015, 10:30Svetový pohár

Kladno vo svojom prvom vystúpení zdolalo svojho súpera z Klagenfurtu vysoko 9:1. (12:03:32)
    Kladno sa teší z vysokého víťazstva!

zdroj: tv7

43:54
    Následne v samostatnom úniku sa nepodarilo skórovať domácim hráčom podľa zápisu a to je Kladno.
    43:30. . 9:1

zdroj: tv7

43:30
    Kladno dáva gól!
    Kladno využilo presilovú hru a zvýšilo už na 9:1. Autorom gólu je MICHAL HNÍZDIL.
    Asistencia: Milan Schnaubelt.

43:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

42:15
    V závere sa bude musieť Klagenfurt brániť presilovke súpera, keď ss jej hráči previnil faulom.

41:52
    Postavenie mimo hry hráčov Klagenfurtu.

39:15
    Už je to viac-menej exhibícia v podaní hráčov Kladna a tí pridali ďalší gól. Strelil ho DANIEL HNÍZDIL.

36:44
    Útočníci Kladna si menia loptičku medzi sebou v útočnom pásme, ale gól nepridali ani z tejto akcie.

35:57
    Presilovka sa nepodarila využiť hráčom Kladna a to ju hrali o dvoch hráčov, keďže brankár prepustil miesto hráčovi v poli.

33:57
    Götzhaber dostáva dve minúty za sekanie a navyše aj osobný 10 minútový trest za nešportové správanie.

32:29
    České mužstvo zvýšilo svoje vedenie už na rozdiel šiestich gólov. Autorom gólu je JAKUB HAISMAN.
    Asistencie: Ondřej Pražák, Milan Schnaubelt.

31:15
    Ďalší gól inkasuje Klagenfurt. Dal ho hráč Kladna DANIEL HNÍZDIL.
    Asistencia: Michal Hnízdil.

30:01
    Začala sa tretia tretina.

Aj druhej tretine sme videli päť gólov. Dva strelili hráči Kladna a jeden Klagenfurt po 30. min. je tak stav 5:1.

30:00
    Druhá tretina sa skončila.

29:07
    Pokus o rýchly brejk Klagenfurtu zastavila obrana Kladna v strednom pásme.

28:25
    Kladno posiela jednu strelu za druhou na bránu súpera, ale len päťkrát skončila loptička v bráne.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 8. Haisman (Kohout), 9. Schanubelt (Kudela, Hnízdil), 9. Šťastný (Šícha), 21. Haisman, 27. Kohout (Šícha), 32. D. Hnízdil. (M. Hnízdil), 33. Haisman (Pražák, Ogurčák), 40. D. Hnízdil. (Schnaubelt), 44. M. Hnízdil (Schnaubelt) – 20. .Kocol (Rabitsch)

HBC Kladno: Majerníček, D. Hnízdil, Nosek, Vondrák, Pliml, Haisman, Jirotka, Šťasný, Kohout, Špaček, Dědič, M. Hnízdil, Voráček, Schnaubelt, Pražák, Ogurčák, Šícha, Soukup, Jelínek, Kudela
    City Club United Klagenfurt: Kofler, Doujak, Götzhaber, Pessentheiner, Rabitsch, Kocol, Pirmann, Zechner, Scherling, Mörtl, Holzer, Steinwender, Alp, Edlinger, Plautz