Nitra – London 5:2 (kon.) | Kladno – CUC Klagenfurt 9:1 (kon.) | Skalica – Oberwil 3:4 (0:1 po s.n.)
LG Green Staff Bratislava – Teplice 13:2 (kon.) | Kladno – Skalica 0:2 (kon.) | Nitra – LG Green Staff Bratislava 6:3 (kon.)
LG Green Staff Bratislava
13:2 (4:1, 5:0, 4:1)
HBC Rondo Teplice
Štvrtok 27.08.2015, 15:30Svetový pohár

V tretej tretine sme videli štyri góly od hráčov Bratislavy a jeden presný zásah od Teplic. Bratislava bola v tomto zápase jednoznačne dominantným tímom a dobre sa tak naladila na večerný súboj proti domácej Nitre. Medzitým je ešte na programe zápas Kladna so Skalicou, ktorý začne o necelú hodinu. Teším sa na vašu priazeň a ďakujem za pozornosť pri sledovaní tohto on-line prenosu. (17:04:58)

44:55
    LG AZ Hokej Bratislava dáva gól!
    Konečný výsledok stretnutia je 13:2, Oravec s ĽUBOŠOM DROZDÍKOM predviedli ešte jednu peknú kombináciu a zavŕšili tak tento nádherný debakel.
    Asistencia: Oravec.

44:25
    Bratislavčania hrajú v úplne pohodičke a chcú byť poslední, kto skóruje. Kombinácia medzi Oravcom, Ondriskom a ĽUBOŠOM DROZDÍKOM bola úspešná a Bratislava strieľa 12. gól!
    Asistencie: Ondriska, Oravec.

43:41
    Nahodený puk sa snažil bratislavský brankár okamžite posunúť mimo nebezpčenstva, neurobil tak a k dvojnásobnému zakončeniu sa dostal Cimrman, ale neskóroval.

43:20
    Sily na ľade sa však do záveru stretnutia vyrovnajú. Dve minúty za seknutie dostáva Daniel Prášek.

42:57
    A preto potom prichádzajú aj takéto zbytočné fauly. Peter Kostka si sadne na dve minúty za nedovolené bránenie.

42:02
    S blížiacim sa záverom stretnutia už hokejisti LG AZ vypúšťajú to svoje nasadenie. Pochopiteľne, stav 11:2 už nie je súci na vyrovnanie.

41:24
    Od stredového kruhu skúšal príklepom páliť Gago, jeho strela napokon nenašla bránku.

40:50
    Teplice dávajú gól!
    Tak Teplice predsa len skórujú aj druhý raz v zápase. V okolí modrej čiary svoju hokejku napriahol ONDREJ JURČÍK, ktorý nekompromisnou ranou nedal šancu brankárovi Bratislavy!
    Asistencia: Jarkovský.

40:20
    Od modrej sa k streleckému zakončeniu dostal Kostka, jeho príklep nebol ani zďaleka taký presný, aký by sme očakávali.

39:22
    Hráči Teplic sa dva razy už snažili nahodením prekvapiť brankára LG AZ, ten však dáva pozor a snaží sa už nepokaziť si turnajové štatistiky.

38:35
    Boris Oravec (Bratislava) sa previnil nedovoleným bránením, jeho tím sa teda bude musieť v druhej polovici tretej tretiny brániť.

37:54
    Rastislav Virág tvrdo pálil spoza modrej čiary, jeho delový projektil neskončil v priestore bránky HBC.

37:32
    Mikulčík krížnou prihrávkou rozohral na ľavé krídlo, čím vytvoril priestor na novú akciu pre svoj tím.

36:44
    Na zakončenie sa pripravoval Matej Prokš, ale nedokázal si v medzikruží vytvoriť palebnú pozíciu, keďže boli protihráči pri ňom do pár sekúnd.

35:58
    Z pravého kruhu pálil Marek Miko, ale jeho delovku protihráči dôverne zblokovali až na ochrannú sieť.

35:26
    Po zblokovanej strele na hráčsku lavicu Bratislavčanov bude hra pokračovať vhadzovaním v strednom pásme.

34:18
    Hokejbalová exhibícia pokračuje gólmi aj naďalej. Na hornej časti pravého kruhu sa loptičky zmocnil LIBOR TEPLICKÝ, ktorý presne namieril a vystrelil ku ľavému hornému rohu, stav je 11:1! Ohromujúce.

32:43
    Od stredovej čiary sa na bránu snažil nahodiť Chmelina, jeho pokus bol zblokovaný a skončil v rohu plochy.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 8. Škultéty (Teplický, Ondrušek), 9. Fumač (Škultéty, Ondrušek), 9. Ondriska (Teplický), 12. Doskočil (Fumač), 16. Oravec (Teplický), 23. Takáč (Vavro, Minárik), 24. Ondrušek (Fumač), 25. Šulc (Pukalovič), 27. Takáč (Minarik), 32. Kanich (Takáč, Vavro), 35. Teplický (Oravec), 45. Drozdík (Ondriska, Oravec), 45. Drozdík (Oravec) – 6. Zahálka (Jarkovský), 41. O. Jurčík (Jarkovský)

LG Green Staff Bratislava: Fumač, Antl, Škultéty, Takáč, Muller, Minarik, Zemeš, Teplický, Drozdík, Kanich, Miko, Mikulčík, Weber, Gago, Doskočil, Kostka, Šulc, Virág, Ondrušek, Pukalovič, Dubnický, Ondriska, Somolanyi, Oravec
    HBC Rondo Teplice: Zahálka, Pagunadis, Prášek, Bílý, Bim Kočiš, Jirava, Kubeš, Sláma, Brda, Jarkovský, Kohoutek, Cimrman, Prokš, Chmelina, Vaníček, Černý, O. Jurčík, Kapoun, Koutný, Podhrázský, Z. Jurčík