Spišská N. Ves – Humenné 5:2 (kon.) | Michalovce – Senica 7:2 (kon.) | Nové Zámky – Prešov 3:1 (kon.)
Detva – Trnava 5:0 (kon.) | Topoľčany – Bardejov 1:4 (kon.) | Pov. Bystrica – Lipt. Mikuláš 1:0 (kon.)
HK Detva
5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
HK Gladiators Trnava
Streda 16.09.2015, 18:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 3. kolo

Miroslav Ihnačák (tréner HC 07 Detva): " Dnes sme potrebovali víťazstvo ako soľ. Chlapci bojovali. Prvých 10. min. bol aj dobrý ľad. Postupne bolo na ľade veľa snehu, keď bolo na zimáku teplo. Ja si však cením , že chalani dreli a zaslúžene sme dnes vyhrali a dostali sa do pohody. Ďakujem chlapcom za dnešné víťazstvo.

Rudolf Macko (tréner HK Gladiators Trnava): "Dnes to bol dobrý zápas. Detva má silné mužstvo skladbu tvoria hráči z minulého roku. Ukázala sa tam zohratosť hráčov. Boli sme na to pripravení. Naša taktika bola držať priaznivý výsledok, čo najdlhšie. Za stavu 0:1 resp 0:2 z nášho pohľadu sme mali niekoľko dobrých možností na kontaktný gól, čo sa nám však nepodarilo premeniť. V tretej tretine domáci si ustrážili vedenie a pridali aj tretí gól čím prakticky rozhodli stretnutie vo svoj prospech a v závere ešte pridali ďalšie dva góly." (20:53:51)

Zatiaľ pekný večer z Detvy praje Marek Antalík.

Stretnutie sa v Detve dnes skončilo prvým víťazstvom v tejto sezóne a to v pomere 5:0. Vyjadrenia trénerov Vám prinesieme neskôr.

59:46
    Trnava v presilovke v útočnom pásme, ale domáca sa brániaca štvorica im nedovoľuje ohroziť Polca v domácej bráne.

59:01
    V závere bude ešte Detva hrať v oslabení. Dve minúty za sekanie dostáva Jozef Sládok.

58:01
    Záverečné dve minúty tretej tretiny.

57:26
    Detva dala gól!

Detva využíva presilovku, keď opäť úraduje prvý útok. Tentokrát sa presadil DOMINIK KANAET.
    Asistencia: David Graham, Branden Parkhouse.

56:50
    Andrej Mrázik dostáva po dohovore hlavného rozhodcu s asistentom dve minúty za hru z vysokou hokejkou v tvári Lukáša Říhu.

56:32
    Strela Hrbáčika tesne minula domácu bránu.

55:43
    Postavenie mimo hry domáceho celku.

55:02
    Detva je v plnom počte.

54:40
    Detva sa aj v tejto presilovke Trnavy bráni veľmi dobre.

53:27
    Jendroľ dostáva delovku hráča súpera do brucha a v bolestiach opúšťa ľad.

53:01
    Jakub Predajniansky strelou trafil hráča súpera, ktorý sa dostal cez neho a domáci hráč ho musel faulovať a za bránenie dostáva dve minúty.

52:54
    Trnava vyhodila puk len cez všetky čiary.

51:50

Po ukážkovej spolupráci prvého útoku pridáva BRANDEN PARKHOUSE ďalší gól, keď mu akciu pripravili jeho spoluhráči z útoku.
    Asistencie: David Graham, Dominik Kanaet.

50:17
    Hajnik nabral rýchlosť dostal sa do útočného pásma, kde vystrelil, ale puk sa od Mrázika dostal na ochrannú sieť.

49:04
    Pred bránu dostál puk Adamčík, ale trafil len do výstroje brankára hostí.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 6. Mačkovič (Hájnik), 24. Parkhouse (Kanaet, Sládok), 49. Ambróz (Sládok, Balko), 52. Parkhouse (Graham, Kanaet), 58. Kanaet (Graham, Parkhouse)

HK Detva: Polc (Rusnák) – Mačkovič, Jendroľ, Sládok, Zorvan, Predajniansky, Bambúch, Lunter, Adamčík – Graham, Kanaet, Parkhouse – Ambróz, Srnka "C", Říha – Buda, Fekiač, Hajnik – Parobok, Balko, Blaško. Tréner: M. Ihnačák.
    HK Gladiators Trnava: Brucháč – Poláček, Imrich, Reho, Demo, Mrázik, Hronec – Kovačič – Schmidt, Pardavý – Glemba, Čunderlík, Barinka – Lukačovič, Hrbáčik, Domaev – Turan, Maury, Kramárik. Tréner: R. Macko.

Rozhodca: Adamec – Drblík, Vido