Columbus – Nashville 7:1 (kon.) | Ottawa – Montreal 5:4 (kon.) | Toronto – Detroit 1:2 (kon.)
Florida – Tampa Bay 2:3 (kon.) | Chicago – Dallas 4:0 (kon.) | Anaheim – San Jose 5:1 (kon.)
Calgary – Winnipeg 2:3 (kon.) | Vancouver – Edmonton 3:2 (po pr.) | LA Kings – Colorado 4:0 (kon.)
Washington – NY Islanders 6:2 (kon.)
Ottawa Senators
5:4 (3:1, 1:2, 1:1)
Montreal Canadiens
cz Nedeľa 04.10.2015, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Príprava NHL

S konstatováním, že doplňkové powerplay 3 na 3 vyhrál zásluhou Toma Gilberta hostující Montreal, se s Vámi loučím a budu se na Vás těšit u dalších on-line přenosů. Dobrou noc! (03:43:21)

3. Mike Hoffman (OTT) 1+1

Utkání je u konce a Ottawa si připisuje skalp Montrealu podruhé během tří dnů. Ve třetí třetině se sice dal očekávat tlak hostů. Ti na začátku třetiny prohrávali o jeden gól, nicméně z ojedinělé akce se prosadili Senátoři, kteří zásluhou Ceciho odskočili na rozdíl dvou branek. V závěru sice Habs snížili v powerplay, avšak gól Paciorettyho bylo také to poslední, co stihli.

59:49
    Lazar měl puk ve středním pásmu, ale místo střely jen tak posunul kotouč dál a našetřil několik cenných vteřin.

59:22
    Tokarski míří hned po buly opět a střídačku a Montreal pokračuje v powerplay.
    59:20 Max PACIORETTY - 5:4

59:20
    Montreal právě vstřelil branku!
    Že by drama? Hosté se usadili v útočném pásmu, před bránou fantasticky zaparkoval Devante Smith-Pelly a domácí gólman tak vůbec neviděl nahození MAXE PACIORETTYHO, které končí v bráně. Asistence: Devante Smith-Pelly, Nathan Beaulieu

58:52
    Poněkud neuspořádaný pokus o založení útoku v podání Montrealu končí ztrátou a vyhozením domácích, kteří puk poslali do středního pásma.

58:28
    Sražená střela od modré čáry končí v ochranné síti za bránou domácího celku.

57:35
    Pageauovo zakončení ze středního pásma už už mířilo do odkryté brány, ale nakonec kotouč ještě před brankovištěm zastavil jeden z hostujících hráčů.

57:32
    Hosté to velmi brzy zkouší v šesti!

56:16
    Tvrdou ránu Paciorettyho bez větších problémů lapil Matt O'Connor. Mladý brankář Ottawy dnes předvádí velmi jistý výkon.

55:50
    Hoffmanovi sice ujel kotouč, avšak Fleischmann ho následně poslal nataženou hokejkou pouze do středního pásma, kde si ho přebral opět domácí útočník.

55:19
    Hra je přerušena a to znamená čas na zřejmě poslední komerční přestávku.

54:53
    Po inkasované brance trochu opadla aktivita hostujícího Montrealu. Ten pět minut před koncem třetí třetiny ztrácí dvě branky a bude to mít již velmi těžké.

54:12
    Z velkého úhlu to zkoušel Chiasson, nicméně jeho střela skončila na boční části tyče.
    52:59 Cody CECI - 5:3

Lukáš Podleśny

Góly a asistencie: 5. Neil (Turris, Michálek), 10. Hoffman (Stone, Turris), 18. Wideman (Stone, Turris), 37. Stone (Karlsson), 53. Ceci (Hoffman, Turris) – 10. Weise, 28. Galchenyuk (Beaulieu, Petry), 32. Gallagher (Beaulieu, Gilbert), 60. Pacioretty (Smith-Pelly, Beaulieu)

Ottawa Senators: O'Connor (Anderson) – Ceci, Wideman, Wiercioch, Fraser, Karlsson, Borowiecki – Ryan, Turris, Michálek, Smith, MacArthur, Neil, Lazar, Pageau, Stone, Hoffman, Chiasson, Zibanejad
    Montreal Canadiens: Tokarski (Condon) – Pateryn, Tinordi, Petry, Beaulieu, Jemelin, Gilbert – Kassian, Gallagher, Plekanec, Fleischmann, Mitchell, Smith-Pelly, Weise, de la Rose, Galchenyuk, Desharnais, Pacioretty, Eller

Rozhodca: Justin St. Pierre, Marc Joannette – Mark Wheler, Steve Barton

Diváci: 17.912