Litvínov – Vienna 2:2 (po pr.) | Skellefteå – Košice 3:0 (kon.) | Tappara – Vítkovice 2:1 (kon.)
TPS – Jyväskylä 4:1 (kon.) | Kärpät – Düsseldorf 3:0 (kon.) | Linköping – Liberec 3:6 (kon.)
Växjö – Djurgården 3:3 (kon.) | Storhamar – Salzburg 3:2 (kon.) | Stavanger – Eisbären 3:3 (kon.)
Frölunda – Ingolstadt 4:1 (po pr.) | HV71 – Třinec 3:1 (kon.) | Mannheim – Blues 3:2 (kon.)
Mníchov – Rauma 0:3 (kon.) | Zürich – Sparta Praha 0:3 (kon.) | Davos – IFK Helsinky 5:2 (kon.)
Luleå – Färjestad 1:3 (kon.)
HC VERVA Litvínov
2:2 (0:0, 0:0, 1:2 - 1:0)
Vienna Capitals
cz Utorok 06.10.2015, 17:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Liga majstrov • 1/16 finále

Domácí tak odjíždějí s radostí postupu a Vídeň pojede domů se smutkem. Až do prodloužení došlo toto utkání ve kterém se rozhodovalo o všem až ve třetí třetině, kdy začaly padat góly. Celkový poměr střel na bránu byl velmi těsný 29:23, tudíž je jasné, že šlo o velmi vyrovnané utkání.
    Soupeř Litvínova v osmifinále je zatím nejasný a rozhodne se o něm dnes večer. (19:29:44)

65:00
    Prodloužení skončilo.
    František LUKEŠ - 2:2

64:45
    Litvínov právě vstřelil branku!
    FRANTIŠEK LUKEŠ rozhoduje o postupu Litvínova do osmifinále! Jeho střela z levého kruhu gólmanovi hostí propadla až do brány a tak se domácí mohou radovat. Asistence: Viktor Hübl.

Kubát sám s pukem před Kickertem, ale trefil pouze beton gólmana.

Hořava měl velkou šanci skórovat, ale akce se mu nepodařila.

V útočném pásmu se drží hosté a kombinují.

Probíhá prodloužení které rozhodne o vítězi tohoto utkání.

60:01

Konec třetí třetiny.

59:31
    Domácí kombinují v útočném pásmu a zbývá jim jen pár vteřin.

58:13
    Kickert se nyní musel v bráně pořádně otáčet. Létají na něj jedna střela za druhou a navíc za každou střelou následují dorážky.

57:57
    Střelu Lukeše Kickert bez problému vyrazil.

57:31
    Domácí se usadili v útočném pásmu, ale nestřílejí.

56:41
    Hosté se snaží udržet puk alespoň ve středním pásmu, protože tento stav utkání stačí na prodloužení.

55:10
    Přímo před Kickertem dorážel střelu spoluhráče Trávníček, ale bránu hostí z blízkosti přestřelil.

54:48
    Domácí kombinují v útočném pásmu.

Barbora Wolfová

Góly a asistencie: 47. Jánský (Pavlík), 65. Lukeš (Hübl) – 46. Rotter (Sharp), 51. Whitmore (Dzieduszycki, Milam)

HC VERVA Litvínov: Horák (Petrásek) – Kubát, Chaloupka, Sklenička, Pavlík, Pavelka, Frolo, Kokeš, Gula – Lukeš, Hübl "A", Martynek – Trávníček "C", Hanzl, Jánský – Hořava, Piroš "A", Řehoř – Jurčík, Smolka, Písařík
    Vienna Capitals: Kickert (Lawson) – Lakos "C", Fraser, Iberer, Milam, Pretnar, Klimbacher, Peter, Nissner – McLean, Whitmore, Dzieduszycki – Rotter "A", Sharp, Gamache – Bois "A", Nodl, Fischer – Hartl, Schiechl, Grosslercher

Rozhodca: Fraňo, Vinnerborg- Lhotský, Špůr