Litvínov – Vienna 2:2 (po pr.) | Skellefteå – Košice 3:0 (kon.) | Tappara – Vítkovice 2:1 (kon.)
TPS – Jyväskylä 4:1 (kon.) | Kärpät – Düsseldorf 3:0 (kon.) | Linköping – Liberec 3:6 (kon.)
Växjö – Djurgården 3:3 (kon.) | Storhamar – Salzburg 3:2 (kon.) | Stavanger – Eisbären 3:3 (kon.)
Frölunda – Ingolstadt 4:1 (po pr.) | HV71 – Třinec 3:1 (kon.) | Mannheim – Blues 3:2 (kon.)
Mníchov – Rauma 0:3 (kon.) | Zürich – Sparta Praha 0:3 (kon.) | Davos – IFK Helsinky 5:2 (kon.)
Luleå – Färjestad 1:3 (kon.)
Kärpät Oulu
3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
Düsseldorfer EG
cz Utorok 06.10.2015, 17:30Liga majstrov • 1/16 finále

Zbylý večer můžete strávit i nadále u Onlajnů, stále se totiž hrají další utkání CHL, ve kterých aktuálně hraje také Třinec a Liberec, za pár minut začíná Sparta. Vítkovice již svůj dnešní zápas prohrály, Litvínov vyhrál v prodloužení.

Vážení čtenáři, to je od nás vše, děkujeme za pozornost a někdy napočtenou. (19:43:51)

Střely: 36:22
    Vyhraná vhazování: 26:23

Zápas je za námi a tato série také. Kärpät ani v jednom utkání neinkasoval a celkově vyhrál 5:0. Dnes tedy vsítil tři branky, všechny v první třetině a slaví tak postup do osmifinále.

59:58
    Kotouč je ve střední třetině, už se nic nestane.

59:13
    Z vrcholku kruhu vystřelil někdo z hostujících beků, jeho rána ještě byla tečovaná, Aittokallioho ale puk trefil.

58:29
    Kapitán německého celku má puk na své holi za vlastní brankou.

57:13
    Obrácen hostí Conboy předvedl sympatické sólo a na konci ohrozil branku Aittokallioho, rána však nebyla nijak nebezpečná.

56:35
    O postupujícím troufnu si říci je jasno, zbývá nám tak posledních 205 sekund této série.

55:14

54:50
    Hosté vyhazují puk, oba celky střídají.

54:12
    Niederberger kryje puk a bude se vhazovat, ještě před tím však musí rozhodčí uhasit vášně na obou stranách.

53:51
    Již tři střely šly na branku Düsseldorferu, v síti však neskončily.

53:14
    Přesilovka pro domácí, za vysokou hůl je vyloučen Conboy.

53:01
    AAltonen mohl znovu rozveselit domácí publikum, v úniku však poslal puk pouze do muže v masce.

52:32

52:01
    Před poloprázdnou branku dostal puk Ebner, fantastický zásah však vytasil gólman domácích.

51:07
    Hosté obléhají útočnou třetinu, jejich doposud jediná střela ale byla zblokovaná.

50:32
    A nyní ke snížení moc nechybělo, závar v brankovišti však domácí gólman zvládl. Následně však při pokusu honem vyhodit puk z ohně poslal kotouč mimo hrací plochu Aho, jenž tak putuje za katr.